Zakup sprzętu oświetleniowego i multimedialnego – etap II (2021)

Zadanie zakładało zakup sprzętu oświetleniowego i multimedialnego, niezbędnego do codziennej działalności Teatru. Nasza instytucja jest miejscem o niezwykle bogatej, ponad 75-letniej tradycji, jednak ta długa historia wiąże się nieodzownie ze stanem infrastrukturalnym budynku i jego wyposażenia.

 

Z powodu generalnego remontu, aby móc prowadzić dalszą działalność musieliśmy zadbać o zakup sprzętu niezbędnego do prezentacji spektakli poza naszą siedzibą. W 2020 roku udało się uzupełnić park oświetleniowy o nowe elementy, to jednak wciąż za mało, aby prowadzić w pełni profesjonalną działalność, dlatego chcieliśmy rozbudować system oświetleniowy oraz zakupić nowe rzutniki multimedialne; te planowane do zakupu sprzęty są niezbędne do prezentacji spektakli w trakcie remontu, poza naszą siedzibą, ale jednocześnie będą nam służyły także po zakończeniu tej inwestycji.

 

 

 

 

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW MINISTRA KULTURY, DZIEDZICTWA NARODOWEGO I SPORTU POCHODZĄCYCH Z FUNDUSZU PROMOCJI KULTURY – PAŃSTWOWEGO FUNDUSZU CELOWEGO

 

 

 

 

 

Nazwa zadania: Zakup sprzętu oświetleniowego i multimedialnego – etap II

Dofinansowanie: 195.000 zł

Całkowita wartość: 485.000 zł

 

ZADANIE DOFINANSOWANO Z BUDŻETU WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO

 


Więcej o projekcie można przeczytać w aktualnościach:

 

 

Galeria