Podsumowaliśmy projekt „Teatr – Lubię to! Sezon 3”

Podsumowaliśmy projekt „Teatr – Lubię to! Sezon 3”

29 grudnia 2021 roku uczestnicy projektu „Teatr – Lubię to! Sezon 3” wspólnie podsumowali realizację zadania edukacyjnego, które opierało się na współpracy nauczycieli z aktorami.

 

W spotkaniu uczestniczyli: Piotr Półtorak – Dyrektor Teatru Dramatycznego, Martyna Zaniewska – Zastępca Dyrektora Teatru Dramatycznego, aktorzy: Arleta Godziszewska, Krystyna Kacprowicz-Sokołowska, Justyna Godlewska-Kruczkowska oraz nauczyciele: Anna Pawelska, Katarzyna Fabisiak i Elwira Tomczyk, a także Julita Stepaniuk – koordynator projektu.

 

– Miałam przyjemność po raz drugi uczestniczyć w projekcie. W tym roku faktycznie byliśmy o wiele bardziej zaangażowani niż poprzednio, bardzo blisko współpracowaliśmy z aktorami. Miałam przyjemność pracować z Moniką Zaborską i było to bardzo ciekawe doświadczenie. Moim zdaniem zajęcia wyszły bardzo ciekawie. Dzieci były bardzo zadowolone z przeprowadzonych lekcji, rodzice również. Kiedy najmłodsi mają możliwość zapytać aktora na żywo o różne rzeczy, dotknąć rekwizytów, dekoracji – to jest dla nich bardzo atrakcyjna forma zajęć. Cieszę się, że Teatr wychodzi z inicjatywą do przedszkoli, szkół i nauczycieli. „Teatr – Lubię to!” to wartościowy projekt wart kontynuowania – powiedziała Katarzyna Pawelska.

 

– Dziękuję Państwu za zainteresowanie naszą ofertą, a zwłaszcza warsztatami przygotowanymi w ramach projektu „Teatr – Lubię to!”. Mam nadzieję, że udział w projekcie pomoże Państwu w codziennej pracy pedagogicznej i dzięki temu zachęcą Państwo uczniów do twórczej działalności. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zechcą Państwo często odwiedzać teatr oraz uczestniczyć w projektach edukacyjnych realizowanych przez naszą instytucję – dodał Piotr Półtorak, Dyrektor Teatru Dramatycznego.

 

W spotkaniu miała uczestniczyć też p. Beata Pietruszka (Podlaska Kurator Oświaty), która objęła patronatem realizowane zadanie. Niestety z powodów osobistych nie wzięła udziału w zebraniu podsumowującym. Mimo tego wyraziła swoje poparcie dla tego przedsięwzięcia.

 

Ponadto w ramach zadania Laboratorium Badań i Działań Społecznych „SocLab” przygotowało raport z ewaluacji projektu (pobierz).

 

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z podsumowania trzeciej edycji projektu „Teatr – Lubię to!”.


TEATR – LUBIĘ TO! SEZON 3

 

 

 

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW MINISTRA KULTURY, DZIEDZICTWA NARODOWEGO I SPORTU POCHODZĄCYCH Z FUNDUSZU PROMOCJI KULTURY – PAŃSTWOWEGO FUNDUSZU CELOWEGO

 

 

 

 

 

Nazwa zadania: Teatr – Lubię to! Sezon 3

Dofinansowanie: 80.000 zł

Całkowita wartość: 160.000 zł

 

 

ZADANIE DOFINANSOWANO Z BUDŻETU WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO