Pierwszy weekend wiosny z Teatrem

Pierwszy weekend wiosny z Teatrem

Z okazji pierwszego dnia wiosny, zachęcamy do skorzystania z niepowtarzalnej promocji.

 

 

Przygotowaliśmy ciekawą ofertę: tylko 21 marca (poniedziałek) będzie można kupić bilety w cenie 35 zł na spektakl „Bóg mordu” w reżyserii Katarzyny Deszcz oraz na farsę „Wszystko w rodzinie” w reżyserii Witolda Mazurkiewicza. Promocja dotyczy przedstawień granych: 25, 26 i 27 marca.

 

– Zbliża się nie tylko pierwszy dzień wiosny, lecz także Międzynarodowy Dzień Teatru, do którego intensywnie się przygotowujemy. Jednakże chcemy nieco wcześniej zachęcić widzów do kontaktu ze sztuką, dlatego zapraszamy do skorzystania z promocji, która obejmuje dwie sztuki, cenione przez białostocką publiczność – mówi Piotr Półtorak, Dyrektor Teatru Dramatycznego.

 

Bóg mordu” to sztuka autorstwa Yasminy Rezy przedstawiająca dwie pary małżeńskie, które spotykają się w sprawie bójki swoich dzieci. Bohaterowie szybko dają się ponieść nerwom i emocjom, pokazując mechanizmy wpadania w furię, jakie towarzyszą każdemu człowiekowi.

 

Natomiast w farsie „Wszystko w rodzinie” wyreżyserowanej przez Witolda Mazurkiewicza widzowie mogą być świadkami połączenia dwóch wydarzeń: zjazdu neurologów oraz przygotowywania świątecznego przedstawienia dla pacjentów. Te dwa zdarzenia tworzą dynamiczną, zaskakującą i skomplikowaną akcję.

 

Na sztukę „Bóg mordu”zapraszamy 26 oraz 27 marca, o godz. 16:00 do Podlaskiego Instytutu Kultury. Zaś farsę „Wszystko w rodzinie” będzie można obejrzeć 25 marca, o godz. 18:00 oraz 26 i 27 marca, o godz. 19:00 w Kinie Ton.

 

Bilety na spektakl w cenie 35 zł będą dostępne jedynie w sprzedaży internetowej.

 


Spektakl „Bóg mordu” w reżyserii Katarzyny Deszcz zagramy:

 

 

 

Spektakl „Wszystko w rodzinie” w reżyserii Witolda Mazurkiewicza zagramy: