Wszystko w rodzinie

Autor

Wszystko w rodzinie

Autor

„Wszystko w rodzinie” to kolejna farsa w reżyserii znanego podlaskiej publiczności Witolda Mazurkiewicza – dyrektora Teatru Polskiego w Bielsku-Białej, znakomitego, obsypanego prestiżowymi nagrodami reżysera i aktora.

 

Ci wszyscy, którzy świetnie bawili się na stworzonym przez tego artystę spektaklu „Mayday” i jeszcze wciąż uśmiechają się na jego wspomnienie, muszą koniecznie zobaczyć „Wszystko w rodzinie”. Sztukę tę uznaje się za najzabawniejsze dzieło Ray’a Cooney’a – angielskiego mistrza farsy. Akcja przedstawienia toczy się w sposób niezwykle skomplikowany i zaskakujący. W szpitalu św. Andrzeja w Londynie przygotowywane jest świąteczne przedstawienie dla pacjentów. Jednocześnie odbywa się tam zjazd neurologów. Już samo połączenie tych dwóch wydarzeń nie może skończyć się dobrze. Jakby tego było mało, jeden z lekarzy dowiaduje się o niespodziewanej wizycie kogoś bliskiego, o którego istnieniu do tej pory nie miał najmniejszego pojęcia…

Realizatorzy:

Reżyseria, kostiumy, opracowanie muzyczne

Scenografia

Asystent reżysera

Recenzje

Kto chce wyłączyć myślenie, a zobaczyć profesjonalnie skonstruowaną i zagraną farsę – śmiało może rezerwować bilety w kasie teatru. Niemal bezbłędna komedia omyłek to właśnie „Wszystko w rodzinie”

Jerzy Doroszkiewicz - Teatr Dramatyczny. Wszystko w rodzinie, czyli farsa w starym stylu,

Kurier Poranny, 19.09.2019 r.
Paleta barwnych postaci, wartka akcja, zabawne dialogi, ciekawe kostiumy - to wszystko mogą znaleźć widzowie w najnowszym przedstawieniu białostockiego teatru.

Anna Dycha - "Wszystko w rodzinie" po premierze. Teatr Dramatyczny otworzył sezon,

www.bialystokonline.pl, 16.09.2019 r.

Galeria