Walentynkowa niespodzianka na ponowne otwarcie Teatru Dramatycznego

Walentynkowa niespodzianka na ponowne otwarcie Teatru Dramatycznego

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, dlatego z myślą o wszystkich zakochanych, zapraszamy 14 lutego na przedpremierowy spektakl „Boeing, Boeing”
w reżyserii Witolda Mazurkiewicza.

 

Już w kolejny weekend wznawiamy działalność z zachowaniem środków ostrożności i w dbałości o  bezpieczeństwo widzów.

 

– Cieszymy się, że wróciła możliwość wystawiania spektakli. Długo czekaliśmy na ten moment, który zbiega się z walentynkami, dlatego zapraszamy do spędzenia tego wyjątkowego wieczoru w naszym Teatrze i obejrzenia przedpremierowo naszego najnowszego przedstawienia – mówi Piotr Półtorak, dyrektor Teatru.

 

„Boeing, Boeing” to farsa Marca Camolettiego przedstawiająca perypetie Maksa i jego trzech narzeczonych (każda z nich to stewardessa innych linii lotniczych). Maks skrupulatnie notuje godziny odlotu i przylotu kolejnych samolotów. Wszystko idzie zgodnie z planem, dopóki na horyzoncie nie pojawia się Boeing – samolot szybszy niż inne. Widzowie, którzy wybiorą się na to przedstawienie, mogą liczyć na dużą dawkę śmiechu.

 

14 lutego spektakl przedpremierowy odbędzie się o godzinie 18:00. Osoby, które nie zdążą kupić biletów na 14 lutego, zapraszamy do premierowego oglądania farsy „Boeing, Boeing” już od 19 lutego (godzina 20:00). Przedstawienie będzie można obejrzeć również 20 i 21 lutego o godzinie 19:00.

 

W ostatni weekend lutego zapraszamy zarówno na „Boeing, Boeing”, jak i na „Treny”. „Treny” w reżyserii Grzegorza Suskiego to opowieść o nieszczęśliwej i odrzuconej miłości. Każdego człowieka dotykają niespełnienie, utrata i żal, a renesansowa poezja pomaga wyjść
z mroków traum współczesnego człowieka. Kameralna atmosfera oraz bliskość aktorów i widzów powoduje, że publiczność staje się świadkiem procesów zachodzących w aktorach. Wrażliwość i talent zespołu połączone z kunsztowną poezją renesansową to nici, z których powstaje wyjątkowa historia, w której każdy odnajdzie coś dla siebie.

 

Sprzedaż biletów na wszystkie spektakle rozpocznie się już dzisiaj – 7 lutego – kup bilet. Zakupu biletów można dokonać od dzisiaj także w Teatrze – w kasie biletowej. Kasa będzie czynna w godzinach od 14:00 do 20:00.

 

Przypominamy o obowiązujących środkach ostrożności. Przed otwarciem siedziby, wszystkie przestrzenie Teatru zostaną poddane ozonacji. Widzowie będą zobowiązani do dezynfekcji rąk i zasłaniania twarzy. Widownia będzie mogła być wypełniona w połowie.