Dzień Mężczyzny z Teatrem

Dzień Mężczyzny z Teatrem

W najbliższy czwartek, 10 marca, przypada Dzień Mężczyzn. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną promocję.

 

 

Wychodząc z założenia, że Dzień Mężczyzn powinno się świętować w towarzystwie, a najlepiej przez cały weekend, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę: od 10 do 13 marca będzie można kupić bilety na spektakl „Bóg mordu” w cenie 40 zł. Promocja dotyczy sztuki granej w dniach: 11, 12 i 13 marca.

 

– Przedstawienie wyróżnia się między innymi znakomitą grą aktorską. Humor, napięcie i zaskoczenie sprawiają, że każdy widz w czasie spektaklu odnajdzie część siebie – mówi Piotr Półtorak, Dyrektor Teatru Dramatycznego.

 

Bóg mordu” w błyskotliwy i dowcipny sposób obnaża ludzkie słabości. Przyczyną całego zamieszania jest bójka dwóch chłopców, która staje się  pretekstem do spotkania rodziców pragnących kulturalnie rozwiązać  konflikt. Jednak konfrontacja zamienia się w istne piekło. Sztuka autorstwa Yasminy Rezy – francuskiej aktorki i dramatopisarki – jest wystawiana na całym świecie. Na jej podstawie powstał film „Rzeź” w reżyserii Romana Polańskiego.

 

– Zachęcam do skorzystania z tej promocji. Spektakl podejmuje na tyle uniwersalny temat, że przypadnie on do gustu zarówno kobietom, jak i mężczyznom – dodaje Piotr Półtorak, Dyrektor Teatru Dramatycznego.

 

Bilety na spektakl w cenie 40 zł dostępne są w Kasie Teatru (ul. Suraska 1, Białystok) oraz w sprzedaży internetowej.

 


Spektakl „Bóg mordu” w reżyserii Katarzyny Deszcz zagramy: