Zapraszamy na ostatnie spektakle przed lockdownem

Zapraszamy na ostatnie spektakle przed lockdownem

W związku z zaostrzeniem obostrzeń Teatr odwołuje wydarzenia zaplanowane od 20 marca do 9 kwietnia. Spektakle będzie można obejrzeć już tylko w najbliższych dniach.

 

Ze względu na zamknięcie placówek kulturalnych jesteśmy zmuszeni odwołać  spektakle w okresie obowiązywania wprowadzonego lockdownu.

 

– Mam nadzieję, że ta sytuacja nie potrwa długo i szybko będziemy mogli ponownie zaprosić publiczność do siebie. Dlatego liczę na naszych widzów, którzy z pewnością nie zawiodą i licznie zechcą odwiedzić Teatr w najbliższych możliwych dniach – komentuje Piotr Półtorak, Dyrektor Teatru.

 

19 marca zapraszamy na „Zapiski oficera Armii Czerwonej” – spektakl grany od 29 lat. Krzysztof Ławniczak wcielając się w młodszego lejtnanta Armii Czerwonej, dokonuje błyskotliwego studium mentalności „człowieka radzieckiego”.

 

Dla osób, które jeszcze przed lockdownem potrzebują odskoczni od wprowadzanych restrykcji, Teatr proponuje farsę „Boeing, Boeing” w reżyserii Witolda Mazurkiewicza. Sztuka przedstawia historię Maksa i jego trzech ukochanych (każda z nich to stewardessa innych linii lotniczych), które w tym samym czasie zjawiają się w domu swojego wybranka. Z każdą minutą sytuacja coraz bardziej się komplikuje i nawet energiczna gosposia Nadia niewiele może, aby uratować Maksa z opresji. Przedstawienie można zobaczyć od 18 do 19 marca.

 

Szczegóły dotyczące spektakli oraz bilety dostępne są na stronie: dramatyczny.pl.  Osoby, które mają zakupione bilety na spektakle grane w okresie od 20 marca do 9 kwietnia zostaną poinformowane przez Dział Komunikacji i Marketingu o możliwości zwrotu.