Zachęcamy do podzielenia się opinią

Zachęcamy do podzielenia się opinią

Niedawno zakończyliśmy sezon artystyczny, ale już rozpoczęliśmy przygotowania do nowych wydarzeń i przedstawień. W celu udoskonalania oferty, zwracamy się do widzów z prośbą o podzielenie się opiniami na temat dotychczasowej działalności.

 

– To był trudny i wymagający sezon, głównie z powodu trwającego remontu. Mimo tych utrudnień udało nam się przygotować kilka premier oraz wiele ciekawych projektów. Zależy nam na tym, aby stopniowo ulepszać naszą działalność i dowiedzieć się, jak widzowie oceniają białostocki teatr oraz jego ofertę artystyczną – mówi dr Martyna Faustyna Zaniewska, Zastępca Dyrektora Teatru Dramatycznego.

 

Badanie opinii widzów stało się już dobrą praktyką, ponieważ podejmujemy tego typu działanie od kilku lat.

 

– Wypełnienie krótkiej ankiety nie zajmuje wiele czasu, a może realnie wpłynąć na dostosowanie naszego programu do potrzeb i oczekiwań widzów. Dzięki włączaniu się w tego typu działania widzowie mogą wyrazić swoje zdanie na temat instytucji, z której oferty korzystają. Do podzielenia się opiniami zachęcamy jednak także te osoby, które nieco rzadziej lub w ogóle nie uczestniczą w wydarzeniach organizowanych przez Teatr Dramatyczny – dodaje dr Martyna Faustyna Zaniewska.

 

Zapraszamy chętnych do wzięcia udziału w badaniu online. Zgromadzone informacje umożliwią sukcesywną poprawę działalności teatru. Każdy widz, który anonimowo chciałby się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat funkcjonowania instytucji, może to zrobić poprzez wypełnienie krótkiego kwestionariusza: https://forms.gle/9RQtmRnLkxmVq3tS9.