Teatralny Black Friday

Teatralny Black Friday

Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku przyłącza się do ogólnoświatowej akcji Black Friday. W ramach rabatowego szaleństwa widzowie będą mogli kupić bilety na grudniowe spektakle „Opowieści o zwyczajnym szaleństwie” 50% taniej!

 

Już dzisiaj, minutę po północy, uruchomimy sprzedaż promocyjnych biletów na przedstawienie, którego twórcą jest Petr Zelenka. Przez cały piątek – w internetowym systemie sprzedaży na stronie: bilety.dramatyczny.pl – widzowie będą mogli kupić bilety normalne 50% taniej. Między godz. 14.00 a 20.00 promocja będzie obowiązywała także w Kasie Teatru.

 

„Opowieści o zwyczajnym szaleństwie” (w oryginale: „Příběhy obyčejného šílenství”) to wielowątkowa komedia twórcy związanego z czeskim kinem. Operując absurdalnym dowcipem i surrealistycznym poczuciem humoru, Zelenka w niekonwencjonalny sposób opowiada historię ludzi, którzy próbują znaleźć sens życia, szczęście i miłość.

 

– „Opowieści..” to komedia, w trakcie której można się pośmiać, ale która skłania także do refleksji i przemyśleń nad naszym życiem. Widzowie będą mogli odnaleźć wątki, które dotyczą każdego z nas lub naszych bliskich. To opowieść o ludzkich charakterach i wadach, które – jak to u Zelenki – są przerysowane – mówi Patryk Ołdziejewski, odtwórca ról Szefa i Mężczyzny.

 

Premiera przedstawienia w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza odbyła się w listopadzie 2017 roku. Scenografię do spektaklu zaprojektował Wojciech Stefaniak, a kostiumy Aneta Suskiewicz. Muzykę skomponował Szymon Wysocki. Za reżyserię świateł odpowiadają Grzegorz Chrapkiewicz oraz Olaf Tryzna. Na Scenie Teatru Dramatycznego grają: Justyna Godlewska-Kruczkowska, Arleta Godziszewska, Urszula Szmidt, Monika Zaborska, Bernard Bania, Marek Cichucki, Dawid Malec, Patryk Ołdziejewski, Piotr Szekowski oraz gościnnie: Aleksandra Przesław i Łukasz Borkowski.

 

Najbliższe spektakle odbędą się 15 i 16 grudnia o godz. 17.00 – więcej informacji (kliknij!).

 

Zapraszamy!