Teatr Dramatyczny powraca!

Teatr Dramatyczny powraca!

Szanowni Państwo!

 

Po blisko trzymiesięcznej przerwie, powracamy na scenę, aby spotkać się z Państwem.
13 i 14 czerwca zaprezentujemy spektakl „Wszystko w rodzinie” w reżyserii Witolda Mazurkiewicza.

 

– Cieszymy się, że okazja na spotkanie z naszymi widzami pojawia się tak szybko. Byliśmy przekonani, że minie jeszcze sporo czasu, zanim to nastąpi. Tymi dwoma przedstawieniami chcemy podziękować naszym sympatykom za to, że byli z nami przez cały sezon, a szczególnie w tym wyjątkowym dla nas wszystkich czasie epidemii – mówi Dyrektor Teatru – Piotr Półtorak.

 

 

Wznawiamy działalność z zachowaniem środków ostrożności i w dbałości o Państwa bezpieczeństwo. Przed otwarciem siedziby, wszystkie przestrzenie  zostaną zdezynfekowane. Będą Państwo zobowiązani do dezynfekcji rąk i zasłaniania twarzy. Widownia będzie mogła być wypełniona w połowie.

 

 

Kończący się sezon teatr zakończy spektaklem „Wszystko w rodzinie”. Sztuka angielskiego mistrza farsy – Ray’a Cooney’a toczy się w szpitalu św. Andrzeja w Londynie. Przygotowywane jest tam świąteczne przedstawienie dla pacjentów, a jednocześnie odbywa się zjazd neurologów. Jakby tego było mało, jeden z lekarzy dowiaduje się o niespodziewanej wizycie kogoś bliskiego, o którego istnieniu do tej pory nie miał najmniejszego pojęcia.  Paleta barwnych postaci, wartka akcja, zabawne dialogi, ciekawe kostiumy – to wszystko będą mogli zobaczyć widzowie, którzy wybiorą się na przedstawienie.

 

Informacje o spektaklu: https://bit.ly/2U1qUu8

 

13 i 14 czerwca spektakl będzie można obejrzeć o godz. 18.00. Sprzedaż biletów rusza już dzisiaj poprzez system online: https://bit.ly/3drvfhR. Bilety w Kasie Teatru będzie można kupić od soboty, 6 czerwca. Kasa czynna będzie w godzinach od 14.00 do 20.00. W godz. od 14.00 do 15.00 z kasy będą mogli skorzystać seniorzy. Instytucja przypomina także, że Bilety Prezenty zakupione na ten sezon artystyczny zachowują swoją ważność do końca roku.