Sylwester w Teatrze

Sylwester w Teatrze

Szanowni Widzowie!

 

Jak co roku, zapraszamy do spędzenia sylwestrowego wieczoru w Teatrze Dramatycznym. Tym razem zachęcamy do wspólnej zabawy z bohaterami sztuki „Kogut w rosole” słoweńskiego autora Samuela Jokica.

 

Czy topić smutki, kompleksy i kłopoty w kuflach piwa? To może brzmi niewychowawczo, ale znamy przypadek, kiedy panowie, narzekający w pubie na życiowe niepowodzenia, wpadli na skuteczny pomysł biznesowy. Postanowili założyć grupę męskich striptizerów. Nadali jej gwarantującą sukces nazwę: „Dzikie Buhaje”. Oczywiście, realizacja pomysłu napotka na wiele przeszkód i trudności, ale równocześnie otworzy przed bohaterami nową szansę…

 

Inspirowana filmem „Goło i wesoło” komedia w reżyserii Marka Gierszała budzi salwy śmiechu. Jeśli jednak widzowie pozwolą sobie na chwilę refleksji, dostrzegą także, że w niewymuszony sposób, bez koturnowych jeremiad i łatwych recept, autor – Samuel Jokic – dotyka w niej egzystencjalnych problemów, przed którymi może stanąć każdy z nas.

 

 

 

W Sylwestra zapraszamy na pokaz „Koguta w rosole” o godz. 19.00.

 

W ten szczególny wieczór na Widzów będzie czekała lampka szampana oraz słodka niespodzianka.

 

Bilety na spektakl sylwestrowy w cenie 120 zł oraz 100 zł dla emerytów i rencistów dostępne są w Kasie Teatru oraz w sprzedaży internetowej.

 

Rezerwacje biletów przyjmuje Dział Sprzedaży i Organizacji Widowni: tel. 85 74 99 185, e-mail: rezerwacje@dramatyczny.pl.

 

Partner spektaklu sylwestrowego: