Sylwester w Teatrze

Sylwester w Teatrze

Szanowni Widzowie! Jak co roku, zapraszamy do spędzenia sylwestrowego wieczoru w Teatrze Dramatycznym. Tym razem zachęcamy do wspólnej zabawy z bohaterami sztuki “Wszystko w rodzinie” w reżyserii Witolda Mazurkiewicza.

Sztukę tę uznaje się za najzabawniejsze dzieło Ray’a Cooney’a – angielskiego mistrza farsy. Akcja przedstawienia toczy się w sposób niezwykle skomplikowany i zaskakujący. W szpitalu św. Andrzeja w Londynie przygotowywane jest świąteczne przedstawienie dla pacjentów. Jednocześnie odbywa się tam zjazd neurologów. Już samo połączenie tych dwóch wydarzeń nie może skończyć się dobrze. Jakby tego było mało, jeden z lekarzy dowiaduje się o niespodziewanej wizycie kogoś bliskiego, o którego istnieniu do tej pory nie miał najmniejszego pojęcia…

 

 

W Sylwestra zapraszamy na pokaz „Wszystko w rodzinie” o godz. 19.00. W ten szczególny wieczór na Widzów będzie czekała lampka szampana oraz słodka niespodzianka.

 

 

Bilety na spektakl sylwestrowy w cenie 130 zł oraz 110 zł dla emerytów i rencistów dostępne są w Kasie Teatru oraz w sprzedaży internetowej (KUP BILET).

 

 

Rezerwacje biletów przyjmuje Dział Sprzedaży i Organizacji Widowni: tel. 85 74 99 185, e-mail: rezerwacje@dramatyczny.pl.