Kto pierwszy w las
Reżyseria Magdalena Ołdziejewska
„Kto pierwszy w las?” to teatralna propozycja dla najmłodszych widzów naszego teatru. Niezwykłe spotkanie w magicznym pomieszczeniu, które przenosi nas do leśnej krainy wyobraźni. Wspólnie odbędziemy podróż i dowiemy się, jak z małego ziarenka wyrasta ogromne drzewo. Sprawdzimy, czy woda naprawdę jest mokra i po co małe świetliki chcą być podobne do słońca. Odkryjemy, że mały pajączek może być naszym przyjacielem, a piękne kwiatki to takie małe rozrabiaki. A kiedy zamkniemy oczy, wsłuchamy się w piękny koncert leśnych instrumentów.
A więc… kto pierwszy w las?
Terminy pokazów premierowych:
30 maja godz. 12:00 – ul. Warszawska 59, Białystok
30 maja godz. 16:00 – ul. Warszawska 59, Białystok
Mamy dla naszych widzów bezpłatne wejściówki! Śledźcie nas na Facebooku, Instagramie i zapiszcie się do newslettera – już wkrótce ruszają konkursy, w których można je wygrać!
Terminy pokazów prapremierowych:
27 marca godz. 10:00 – ul. Warszawska 59, Białystok
27 marca godz. 16:00 – ul. Warszawska 59, Białystok
Reżyseria
Autor, kompozytor
Scenografia i kostiumy
Inspicjent
Spektakl jest częścią projektu „Lab of senses”. Inicjatywa odbywa się w ramach programu Interreg VI-A Litwa-Polska 2021-2027, finansowanego ze środków Unii Europejskiej.
O projekcie:
Początek: 1 grudnia 2024
Koniec: 30 listopada 2025
Partnerzy: TEATR MIEJSKI ALYTAUS (LT), TEATR DRAMATYCZNY IM. ALEKSANDRA WĘGIERKI W BIAŁYMSTOKU (PL)
Projekt finansowany jest ze środków:
Oddziaływujący na różne zmysły spektakl "Kto pierwszy w las?" będzie ciekawym doświadczeniem dla małych widzów, a jego interaktywny charakter [...] z pewnością zachęci do ponownych odwiedzin placówki i przeżycia teatralnych emocji.
To spektakl muzycznie i choreograficznie dopracowany w każdym calu! Bez zbędnych słów wprowadza maluchy do świata pełnego dobra i spokoju. A dorosłym daje chwile ukojenia i wytchnienia po ciężkim dniu. Oby więcej takich propozycji w repertuarze!
Poszukiwany żywy lub znany
Zgłoś się, zanim ktoś inny zginie*
MASZ CZAS DO: