Słodka promocja!

Słodka promocja!

Z okazji najsłodszego dnia w roku, przygotowaliśmy swoim widzom niespodziankę!

 

Tylko w Tłusty Czwartek – 16 lutego – bilety na „Autostradę” i „Makbeta” w cenie 35 zł (zamiast 60 zł). Promocja obowiązuje na spektakle grane 25 i 26 lutego br.

 

Na widzów, którzy jako pierwsi zakupią tego dnia bilety w Kasie Teatru, będzie czekała słodka niespodzianka od Cukierni Sowa.

 

Zapraszamy do skorzystania z promocji na wybrane spektakle.

 

Bilety w cenie 35 zł dostępne będą w Kasie Teatru (przy ul. Suraskiej 1) oraz w sprzedaży internetowej na stronie dramatyczny.pl

 

Promocja będzie obowiązywać tylko w dniu 16 lutego br.

 

Autostrada” w reżyserii Andrzeja Mastalerza to pogodna, momentami wręcz bardzo zabawna historia o miłości, śmierci, ale też pełni życia. Nawiązuje do „Siódmej pieczęci” Bergmana i najlepszych filmów Woody‘ego Allena. Światowa prapremiera sztuki odbyła się w 2003 roku, a jej autor – Michael McKeever – należy do czołówki współczesnych amerykańskich dramatopisarzy.

 

Makbet” w reżyserii Grzegorza Suskiego to jeden z najsłynniejszych dramatów Shakespeare’a. Uniwersalna opowieść o mechanizmach rządzących wojną, władzą, polityką i życiem ludzi. W dramacie złowieszczo podkreślona jest odpowiedzialność za popełnione czyny, a szekspirowskie pytanie skąd się bierze zło w człowieku – zabrzmi tu z całą ostrością.