Repertuar styczeń/luty 2020

Repertuar styczeń/luty 2020

Drodzy Widzowie, uprzejmie przypominamy, że w zakładce „Repertuar” dostępne są informacje na temat spektakli, które zagramy w styczniu i lutym.

18 stycznia zapraszamy na premierę naszego najnowszego spektaklu: „Naprzód, Freedonio!” w reżyserii Andrzeja Mastalerza. Będzie to polska prapremiera sztuki Rogera Mortimera. W pierwszych miesiącach 2020 roku na Scenie Dużej będzie można zobaczyć także przedstawienia: „Wszystko w rodzinie” i „Mayday” Ray’a Cooney’a w reżyserii Witolda Mazurkiewicza, „Koguta w rosole” Samuela Jokica w reżyserii Marka Gierszała, „Hobbita” na podstawie powieści J. R. R. Tolkiena w reżyserii Grzegorza Suskiego, „Samobójcę” Nikołaja Erdmana w reżyserii Katarzyny Deszcz oraz „Zemstę” Aleksandra Fredry w reżyserii Henryka Talara.

 

Na Scenie Kameralnej zapraszamy na: „Leona i Matyldę” w reżyserii Andrzeja Sadowskiego, „Motyle są wolne” Leonarda Gershe w reżyserii Zbigniewa Lesienia, Zapiski oficera Armii Czerwonej”Sergiusza Piaseckiego w reżyserii Andrzeja Jakimca, „Autostradę” Michaela McKeevera w reżyserii Andrzeja Jakimca, „Błoto” Jana Jastrzębskiego w reżyserii Martyny Łyko oraz „Koziołka Matołka, Węgierkę i Olka” – spektakl na podstawie utworu ”Przygody Koziołka Matołka” Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentynowicza w adaptacji Leona Moszczyńskiego.

 

Bilety na wszystkie przedstawienia dostępne są w kasie teatru oraz w sprzedaży internetowej: bilety.dramatyczny.pl.