Rekrutacja uzupełniająca na warsztaty teatralne w sezonie 2021/2022

Rekrutacja uzupełniająca na warsztaty teatralne w sezonie 2021/2022

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na płatne warsztaty teatralne w sezonie 2021/2022. Właśnie rozpoczęła się rekrutacja uzupełniająca.

 

Warsztaty teatralne są cyklicznym wydarzeniem. Jest to projekt realizowany nieprzerwanie od 2006 roku. Program zajęć dostosowany jest do wieku, poziomu umiejętności, zainteresowań oraz potrzeb uczestników. Zajęcia odbywają się w sprofilowanych wiekowo grupach. Grupy liczą od 18 do 22 osób.

 

Zajęcia przeznaczone są niemalże dla każdego. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia prowadzone przez aktorów naszego Teatru. Uczestnicy warsztatów będą mieli szansę popracować nad dykcją, oddechem i interpretacją tekstu, poćwiczyć swoją koncentrację, pamięć oraz wyobraźnię, a także dowiedzieć się, jak świadomie używać głosu i swobodnie poruszać się po scenie.

 

Warsztaty potrwają od października do czerwca 2022 r. Rok warsztatowy podzielony jest na trzy kwartały. Odpłatność za warsztaty to 420 zł za każdy kwartał (październik – grudzień, styczeń – marzec, kwiecień – czerwiec). Zakończeniem warsztatów będzie pokaz finałowy.

 

Zapisy prowadzone są poprzez stronę internetową, na której został umieszczony formularz rekrutacyjny: https://forms.gle/mwFzDpLEaQT5gNDu5. Należy go poprawnie wypełnić i przesłać. Liczba uczestników jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Szczegółowe informacje na temat warsztatów: https://dramatyczny.pl/projekty/warsztaty-teatralne/.

 

ZAPISY NA WARSZTATY W SEZONIE 2020/21 (kliknij w poniższy link):

https://forms.gle/mwFzDpLEaQT5gNDu5.

 

Kontakt:

Koordynator warsztatów – Magdalena Rogucka

m: 693 001 801

e: edukacja@dramatyczny.pl