Rejs „Trans-Atlantykiem” za grosze

Rejs „Trans-Atlantykiem” za grosze

Już w najbliższą środę zapraszamy do zakupu biletów na spektakl „Trans-Atlantyk” w wyjątkowo niskich cenach.

Tuż przed zbliżającym się weekendem ponownie przygotowaliśmy akcję „Teatralna środa”. Tym razem zachęcamy do spędzenia wieczoru wspólnie z bohaterami spektaklu „Trans-Atlantyk”. Do sprzedaży trafią bilety w cenie 15 zł (parter) oraz 10 zł (balkon) na przedstawienie, które będzie można obejrzeć w najbliższą niedzielę (30 kwietnia), o godz. 19.00.

„Trans-Atlantyk” jest swoistym ‘pamiętnikiem’ autora z początku jego pobytu na emigracji w Argentynie. W pierwszym rzędzie traktuje o indywidualności artysty, szerzej – jednostki, uwikłanej w rozmaite społeczne relacje. Dzieło Witolda Gombrowicza jest także próbą odmitologizowania historii, zdjęcia narodowego jarzma z jednostki, uczynienia jej wolną i w pełni odpowiedzialną za swoje działania.

Premiera przedstawienia w reżyserii Jacka Jabrzyka odbyła się w grudniu 2016 r. W spektaklu występują Justyna Godlewska-Kruczkowska, Ewa Palińska, Katarzyna Siergiej, Monika Zaborska, Bernard Bania, Krzysztof Ławniczak, Patryk Ołdziejewski, Sławomir Popławski, Piotr Półtorak, Piotr Szekowski, Marek Tyszkiewicz, Franciszek Utko oraz gościnnie: Andrzej Kłak, Miłosz Pietruski i Karol Smaczny.

– Choreografia Mikołaja Mikołajczyka to najsilniejszy obok aktorstwa punkt przedstawienia. Warto przeżyć ten rejs pełen zabawnych i zupełnie niewesołych sytuacji, żeby dopłynąć do portu gorzko-trzeźwiących refleksji na swój własny temat. Szerokie wody znakomitego teatru zanurzonego głęboko w nas samych czekają. Wypłyńcie z nami! Czekamy! – do obejrzenia „Trans-Atlantyku” zachęca Justyna Godlewska-Kruczkowska.

Promocja w ramach „Teatralnej środy” będzie obowiązywała zarówno w Kasie Teatru (od godz. 14:00 do 20:00), jak i w sprzedaży internetowej (od godz. 8:00 do 20:00). Przy zakupie biletów on-line na stronie dramatyczny.pl, widzowie powinni wybrać bilet „teatralna_sroda”.

Więcej informacji o spektaklu – kliknij!