Przedłuż majówkę z Teatrem Dramatycznym

Przedłuż majówkę z Teatrem Dramatycznym

Długi majowy weekend w Teatrze Dramatycznym wciąż trwa, dlatego warto go urozmaicić i skorzystać z atrakcyjnej oferty. Z tej okazji widzowie można kupić bilety w cenie 35 zł na spektakle grane na małej scenie: „Bóg mordu”, „Landschaft” oraz „Pani Pylińska i sekret Chopina”.

 

5, 6 i 7 maja br. zapraszamy na spektakl Bóg mordu w reżyserii Katarzyny Deszcz. Sztuka autorstwa Yasminy Rezy w błyskotliwy i dowcipny sposób obnaża ludzkie słabości. Przyczyną całego zamieszania jest bójka dwóch chłopców, która staje się  pretekstem do spotkania rodziców pragnących kulturalnie rozwiązać konflikt. Jednak konfrontacja zamienia się w istne piekło.

 

Promocją objęte jest również przedstawienie „Landschaft” w reżyserii Waldemara Śmigasiewicza, które zostanie wystawione 20 i 21 maja br.  Ojciec trzech synów, po śmierci ich matki, a własnej żony, stara się na nowo odbudować rodzinne relacje. Czuje, że nastała nowa epoka, w której śmiało może sięgnąć po miłość swoich dzieci. Myląc władzę z wolnością, uwalnia swoje dyktatorskie zapędy. Kontrola, upokorzenie, umniejszanie wartości i posługiwanie się socjotechniką, sprawiają, że skłóca ze sobą synów i ukazuje się im jako zbawca i niekwestionowany domowy autorytet.

 

Ostatnią propozycją jest spektakl Pani Pylińska i sekret Chopina w reżyserii Adama Opatowicza, który jest opowieścią o uczuciach. To przedstawienie niezwykle plastycznie mówi o ulotności muzyki i zręcznie ubiera w słowa duchowe doznania. Nie jest to jednak spektakl tylko o muzyce – muzyka jest tu bowiem jedynie drogą do lepszego zrozumienia życia, a każda lekcja madame Pylińskiej niesie podwójne znaczenie. Spektakl zostanie zagrany 27 i 28 maja br.

 

Zachęcamy do nabycia biletów w atrakcyjnej cenie, które mogą być doskonałym dodatkiem do prezentu na zbliżający się Dzień Matki.

 

Promocyjne bilety będą dostępne 5 oraz 6 maja br. zarówno w Kasie Teatru (przy ul. Suraskiej 1) oraz w sprzedaży internetowej.

 

Dokładne terminy i informacje na temat spektakli i ich lokalizacji można znaleźć na stronie internetowej.