Pokaz finałowy grupy 10+B

4 czerwca grupa 10+B zaprezentowała spektakl  „Byłaś nią?”. Warsztatowicze pracowali pod opieką artystyczną Arlety Godziszewskiej, która stworzyła także scenariusz przedstawienia.

 

„Jejku, niektórzy są tacy naiwni. Ważne, by szokować. Szok maksymalizować. Nie jakieś tam pitu, pitu gdy produkujesz sztukę. Trzeba robić dosadnie, trzeba dać naukę. Robić rzeczy o których na jawie się nie śniło. I wcale w tej zabawie nie musi być miło. Czy spektakl jest o pięknej, czy o upiorze. Mięso w scenografii, mięso w ubiorze. Szokować. Szokować szokiem. Szokować na scenę wyplutym sokiem. Niech widz wyjdzie przerażony, zniesmaczony, obrażony. Wyjdzie i będzie krzyczał: wstyd, hańba, cóż to za drama! A w dzisiejszych czasach, to najlepsza reklama.”

 

W pokazie wystąpili: Amelia Czeraniuk, Urszula Dąbrowska, Izabela Dowejko, Oliwia Dziadel, Gabriela Filipik, Weronika Kozłowska, Kaja Krawczyk, Natalia Łubińska, Julia Mucha, Alicja Nieciecka, Albertyna Półtorak, Karolina Prus, Olga Sacharczuk, Gabriela Smoluk, Patrycja Szkobodzińska, Emilia Walczyk, Natalia Zapolska oraz Hanna Zawistowska.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji autorstwa Emilii Rogalskiej.