Mój pierwszy raz…

To specjalny konkurs, który Teatr Dramatyczny przygotował z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru dla swoich widzów! Opowiedzcie nam o swoim pierwszym razie w teatrze, a w nagrodę my zapewnimy Wam pierwszy raz… na scenie!!

 

 

Nagrodą w konkursie jest statystowanie w spektaklu „Pinokio”: w roli Dżdżownicy, Pszczółki lub Dziecka. Zwycięzcom zapewniamy profesjonalne przygotowanie aktorskie, piękny kostium i niezapomniane wrażenia ze scenicznego debiutu! Statystowanie dotyczy dwóch przedstawień „Pinokia”, w dniach 28 i 29 marca o godz. 15.00. Dodatkową nagrodą będzie dwuosobowe zaproszenie na dowolny spektakl z repertuaru Teatru.

 

 

A żeby wziąć udział w konkursie wystarczy przygotować krótką pisemną wypowiedź na wspomniany już temat: mój pierwszy raz w teatrze. Można pisać wierszem lub prozą, opisać spektakl, który utkwił w pamięci lub anegdotę, która z tą pierwszą wizyta się kojarzy. Forma dowolna!

Prace (do 1500 znaków) należy przesyłać do 24 marca do godz. 15.00 na adres sekretariat@dramatyczny.pl. Nazwiska zwycięzców ogłosimy na stronie internetowej Teatru.