LATO W TEATRZE 2015 – W AKCJI

Zapraszamy 2 sierpnia o 16.00 i 18.00 na spektakl finałowy „[BIA] Białystok i Akalice” (wstęp wolny), podsumowujący warsztaty „Lato w teatrze 2015”. Transmisja online z pokazu od g. 18.00.

 

link do transmisji

 

„Lato w Teatrze” to program Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie finansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W aktualnej ósmej edycji dofinansowanie otrzymało 41 ośrodków z całej Polski. W Białymstoku program realizują w partnerstwie: Stowarzyszenie Teatr Okno, Fundacja Teatr PAPAHEMA, Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, a współfinansuje Prezydent Miasta Białegostoku.

 

„Lato w Teatrze” promuje działania edukacyjne prowadzone w nowoczesny i atrakcyjny sposób. Autorskie dwutygodniowe warsztaty przygotowywane przez pedagogów i artystów są dla młodzieży szansą na poznanie i samodzielne wykorzystanie teatralnego języka, a przede wszystkim na twórcze wyrażenie siebie.

 

W białostockiej edycji udział bierze ok. 50 uczestników. Więcej informacji o ich pracy i teatralnym życiu zakulisowym na BLOGACH prowadzonych przez cztery grupy warsztatowe o wdzięcznych nazwach Antoniuk, Dziesięciny, Leśna Dolina i Dojlidy:

 

www.team-lwt.simplesite.com

www.lwtbialystoklesna.blogspot.com

www.lwtantoniuk.wordpress.com

www.latowteatrzedziesieciny.blogspot.com

 

Jesteśmy też na FACEBOOKU – kliknij!

 

e-teatr_tempit-fbStowarzyszenie Teatr Okno logo

TDlogo papahemabstok