Kierunek Wschód II – fotorelacja (dzień piąty)

Piąty festiwalowy wieczór przyniósł kolejne teatralne emocje i spotkanie z artystami z Teatru Polskiego w Bielsku-Białej. „Św. Idiota” w reżyserii Janusza Opryńskiego to następny festiwalowy spektakl, który widzowie nagrodzili owacjami na stojąco. Inscenizacja „Idioty” Fiodora Dostojewskiego w przejmującej interpretacji  aktorów z Bielska-Białej na długo pozostanie w pamięci białostockiej widowni.

 

Gratulujemy!

 

Przypominamy także, że dzisiejszy spektakl “Rewizor” Narodowego Ukraińskiego Teatru Dramatycznego im. M. Zańkowieckiej z Lwowa nie odbędzie się. Przedstawienie będzie jednak można zobaczyć 1 grudnia o godz. 18.00. Wejściówki w ramach festiwalu Kierunek Wschód II zachowują ważność na grudniowy spektakl.

 

W sobotni wieczór o godz. 19.00 na Scenie Kameralnej odbędzie się dodatkowy pokaz monodramu “Koba/Stalin” w wykonaniu Aleksandra Rubinovasa. Osoby, które będą chciały obejrzeć to przedstawienie proszone są o zgłoszenie się do Kasy Teatru od godz. 14.00. Do odbioru będzie 90 wejściówek. Jedna osoba będzie mogła otrzymać dwie wejściówki.

 

Fot. Maciej Zaniewski

 

 

Galeria