Międzynarodowy Dzień Teatru – Szalone nożyczki

Międzynarodowy Dzień Teatru – Szalone nożyczki

Zapraszamy na spektakl „Szalone nożyczki” w nowej odsłonie, specjalnie z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru, który przypada na 27 marca.

Akcja spektaklu rozgrywa się w salonie fryzjerskim „Szalone nożyczki”. To królestwo mistrza nożyczek i grzebienia Antoniego Wziętego. Wynajmuje on lokal od Izabeli Czerny – mistrzyni fortepianu. Momentem zwrotnym akcji jest mord, którego ofiarą pada Izabela Czerny. Zwłoki zostają znalezione w mieszkaniu pianistki, mieszczącym się nad salonem fryzjerskim. Podejrzenie pada na Antoniego, personel zakładu i przebywających w nim klientów. Okazuje się, że w tej grupie są dwaj policjanci, którzy natychmiast podejmują śledztwo. Jaki będzie jego wynik? Kto zabił? O tym zdecyduje… publiczność!

„Szalone nożyczki” to spektakl oparty na interakcji pomiędzy sceną a widownią, pomiędzy aktorami, a publicznością, która słuchając zeznań podejrzanych osób i analizując przebieg akcji, ustala końcowy werdykt. Pyszna zabawa dla każdego – bo kto choć raz w życiu nie bawił się w detektywa?

„Szalone nożyczki” to także świetnie skrojone postaci i popisowe aktorstwo.

Zapraszamy do skorzystania z promocji z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru – na wszystkie bilety obowiązuje zniżka 10%. Bilety w promocyjnej cenie można zakupić wyłącznie w Kasie Teatru, codziennie między godz. 14.00 a 20.00.

Szczegóły dotyczące spektaklu – kliknij!