Kup fotel teatralny

Kup fotel teatralny

Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku zaczyna wielki remont, którego efektem będzie m.in. nowa widownia parteru i balkonu Dużej Sceny.

 

W związku z tym szukamy osób lub instytucji zainteresowanych odkupieniem dotychczasowych foteli. To siedziska w dobrym stanie, które przez ostatnie lata służyły widzom sceny przy ul. Elektrycznej. Fotele może kupić właściciel kina, sali widowiskowej ale także indywidualny miłośnik Teatru z myślą o odtworzeniu u siebie przynajmniej część wyjątkowego klimatu Dużej Sceny Teatru Dramatycznego.

 

Fotele są połączone ze sobą i mają wspólne podłokietniki, dlatego nie sprzedajemy ich pojedynczo. Rozłączenie rzędu i używanie ich oddzielnie jest możliwe, ale wymaga dorobienia we własnym zakresie brakujących do ich zamknięcia elementów. Można też skrócić rząd (we własnym zakresie) do potrzebnej liczby miejsc.

 

Fotele  w cenie 30 złotych za sztukę są sprzedawane w kompletach liczących 11 sztuk. Demontaż i transport foteli – po stronie kupującego. Oferta jest ważna tylko do 12 lipca br.

Szczegółowych informacji na temat sprzedaży foteli udziela Dział Administracyjno-Gospodarczy pod numerami tel. 85 749 91 73 oraz 85 749 91 64 w godz. 9.00 – 15.00 od poniedziałku do piątku.

 

Zapraszamy!