Jesienny weekend z teatralną promocją!

Jesienny weekend z teatralną promocją!

Specjalnie dla Was wyjątkowa oferta biletów na spektakl „Landschaft” w promocyjnej cenie.

 

Landschaft” na podstawie tekstu i w reżyserii Waldemara Śmigasiewicza to ironiczna komedia, rodzinny obrazek, historia domu, w którym ojciec trzech synów, po śmierci ich matki, a jego żony, stara się na nowo odbudować rodzinne relacje. Myląc władzę z wolnością, uwalnia chore patriarchalne i dyktatorskie zapędy. Posługując się zmyślną socjotechniką, skłóca ze sobą synów, pragnąc ukazać się im jako zbawca i niekwestionowany domowy autorytet. Ironia miesza się tu z humorem, a miłość ojcowska przybiera rozmaite formy, od zniewolenia po obłudną prawdę o nim samym.

 

W obsadzie przedstawienia będzie można zobaczyć: Jolantę Borowską, Justynę Godlewską-Kruczkowską, Bernarda Banię, Krzysztofa Ławniczaka, Patryka Ołdziejewskiego, Sławomira Popławskiego oraz Piotra Szekowskiego.

 

Z myślą o wszystkich widzach przygotowaliśmy specjalną promocję. Tylko 20 oraz 21 października bilety na „Landschaft” będzie można kupić w cenie 35 zł, zamiast 65 zł. Promocja dotyczy spektakli granych 20, 21 i 22 października o godz. 19:00. Przedstawienie będzie można obejrzeć w Uniwersyteckim Centrum Kultury (ul. Ciołkowskiego 1N).

 

Zapraszam do skorzystania z przygotowanej przez nas promocji. „Landschaft” podejmuje na tyle uniwersalny, a zarazem aktualny temat, że widz oglądając przedstawienie może niekiedy dostrzec w nim nawet samego siebie – mówi Piotr Półtorak, Dyrektor Teatru Dramatycznego.

 

Bilety na spektakl w promocyjnej cenie są dostępne w Kasie Teatru (ul. Suraska 1, Białystok) oraz w sprzedaży internetowej na stronie dramatyczny.pl. Sprzedaż rusza w piątek, 20 października.