HAPPY HOURS W TD

HAPPY HOURS W TD

Już dzisiaj będziecie Państwo mieli okazję kupić bilety na wybrany spektakl w specjalnej cenie.
Tym razem proponujemy zakup biletów na sobotnią (23 kwietnia) prezentację spektaklu „Bigbit Milicja” w promocyjnej cenie 20 złotych.

Jak to zrobić?

Z promocji można skorzystać w Kasie Teatru oraz poprzez sprzedaż on-line (wystarczy wybrać bilet o nazwie happy hours), w dniu 22 kwietnia 2016 r., miedzy godz. 14:00 a 18:00.

„Bigbit Milicja” to spektakl, którego akcja toczy się dokładnie 30 lat później, w Sylwestra 1969 roku, gdy kończy się dekada pełna ciężkich historycznych wydarzeń społeczno-politycznych. Z bigbitowym rytmem w tle, który wzmacniał pogodę ducha i odczarowywał szarą rzeczywistość obywateli PRL-u przeniesiemy się do nietypowej Klubokawiarni, aby spotkać tam piosenkarkę, artystkę malarkę, literata intelektualistę, bikiniarza i ambitnego milicjanta, który nie potrafi zdecydować po której stronie kurtyny chce stać.

Piosenki Karin Stanek, Kasi Sobczyk, Skaldów, Niebiesko-Czarnych, Czerwono-Czarnych, Czerwonych Gitar, Czesława Niemena, Krzysztofa Klenczona, Piotra Szczepanika i innych znalazły się w sylwestrowym programie artystycznym Klubokawiarni, który przede wszystkim śmieszy i bawi ukazując absurdy PRL-u lat 60., jednocześnie nie pozwalając nam zapomnieć o tamtych ciężkich czasach.

ZAPRASZAMY !!