„Czarnobyl. Last minute” w promocyjnej cenie!

„Czarnobyl. Last minute” w promocyjnej cenie!

KUP BILET – 22 marca

KUP BILET – 23 marca

22 i 23 marca ponownie zapraszamy Państwa na spektakl „Czarnobyl. Last minute”. Przedstawienie powraca na deski naszego Teatru po przerwie. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną promocję: możliwość zakupienia dwóch biletów w cenie jednego.

Prapremiera przedstawienia w reżyserii Agnieszki Korytkowskiej-Mazur odbyła się 2 marca 2013 roku. Jesienią mogli je obejrzeć mieszkańcy Łochowa, Krasnegostawu, Suwałk, Hajnówki, Sejn, Michałowa oraz Łap. spektakl został tam zaprezentowany w ramach projektu „Teatr Polska”, realizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

„Czarnobyl. Last minute” to spektakl, który wyrósł z czytania performatywnego adaptacji „Czarnobylskiej modlitwy. Kroniki przyszłości” Svietlany Aleksijewicz. To próba przyjrzenia się skutkom wybuchu z 26 kwietnia 1986 roku w wymiarze ludzkim i politycznym. Teatr wraz foyer staje się w czasie trwania spektaklu interaktywnym Muzeum Czarnobyla, z przedmiotami eksponującymi współczesną apokalipsę, która otarła się o granice absurdu.

Z myślą o Widzach, którzy nie mieli jeszcze okazji obejrzeć przedstawienia, przygotowaliśmy promocję. Wszystkie chętne osoby mogą kupić dwa bilety na spektakl w cenie jednego. Promocja dotyczy biletów normalnych na przedstawienie, które będzie można obejrzeć 22 i 23 marca o godz. 17.00. Promocyjne bilety dostępne są wyłącznie w Kasie Teatru, czynnej od wtorku do niedzieli w godz. 14.00 – 20.00.

Zapraszamy!