Zabierz tatę do teatru!

Zabierz tatę do teatru!

23 czerwca będziemy obchodzić Dzień Ojca. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną ofertę. Na hasło „Zabierz tatę do teatru!” można kupić bilety na spektakl „Rewizor” w cenie biletów ulgowych.

W maju przygotowaliśmy promocję z myślą o wszystkich osobach, które chciały podarować wyjątkowy prezent z okazji „Dnia Matki”. Tym razem zachęcamy do zakupu biletów na spektakl „Rewizor” Nikołaja Gogola jako prezent z okazji „Dnia Ojca”.

Premiera „Rewizora” Nikołaja Gogola odbyła się 10 maja. Reżyserem spektaklu jest Jacek Jabrzyk, a autorem choreografii – znany i ceniony Mikołaj Mikołajczyk. Obok aktorów Teatru Dramatycznego na scenie pojawią się gościnnie: Jan Jurkowski, Tomasz Robak oraz Krzysztof Wieszczek – aktor współpracujący z Narodowym Teatrem Starym w Krakowie, znany telewidzom z takich seriali jak „Szpilki na Giewoncie”, „Majka” czy „Na Wspólnej”.

Z okazji Dnia Ojca na hasło „Zabierz tatę do teatru!” bilety na spektakl będzie można kupić w cenie biletów ulgowych, czyli po 30 zł. Promocyjne wejściówki na przedstawienia
20 czerwca o godz. 20.00 oraz 21 i 22 czerwca o godz. 17.00 dostępne będą w Kasie Teatru od wtorku, 17 czerwca od godz. 14.00. Przy okazji zakupu promocyjnych biletów widzowie będą mogli otrzymać specjalne etui na bilet-prezent.

Zapraszamy do skorzystania z promocji!