Weekend ze spektaklami dla dzieci

Weekend ze spektaklami dla dzieci

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka zapraszamy do wspólnej zabawy z bohaterami spektakli „Emocjałki” oraz „W pustyni i w puszczy 3”. Na przedstawienia grane 2 i 3 czerwca wszyscy widzowie mogą kupić bilety ulgowe!

 

„Emocjałki” w reżyserii Adama Biernackiego to niepowtarzalne, multimedialne, interaktywne, współtworzone przez dzieci, przedstawienie dla najmłodszych. Czy można płakać z radości i smutno się śmiać? Czy strach da się przestraszyć, a niepokój zaniepokoić? Jak pokonać wstrętny wstręt i pokochać szpinak albo groszek z marchewką? Tego wszystkiego najmłodsi widzowie mogą dowiedzieć się wraz z Panią Miłką, Rozalką i Bodziem podczas fascynującej wyprawy pod namiot pełen uczuć. Na spotkanie z bohaterami kultowej „Wielkiej księgi uczuć” Grzegorza Kasdepke Teatr Dramatyczny zaprasza 2 i 3 czerwca o godz. 13.00 na Scenie Foyer.

 

Druga z propozycji – dla starszych dzieci – to „W pustyni i w puszczy 3” na podstawie powieści Henryka Sienkiewicza. Białostockie przedstawienie przenosi powieść noblisty sprzed ponad stu lat w nowe realia. Unikając stereotypów i uproszczeń, wydobywa z powieści Sienkiewicza uniwersalne i niezmienne przesłanie: w świecie nieustannej walki interesów jeszcze tylko kilka rzeczy jest w stanie sprawić, że pozostaniemy ludźmi: niezłomna wiara w istotne wartości, stawanie w obronie ich i drugiego człowieka, wzajemna ludzka odpowiedzialność za siebie, miłość i odwaga. Spektakl w reżyserii Adama Biernackiego można obejrzeć 2 i 3 czerwca o godz. 15.00. Wszyscy widzowie, niezależnie do wieku, na ten wyjątkowy weekend mogą kupić bilety ulgowe.

 

– Zachęcam rodziców, dziadków, opiekunów do spędzenia wraz z dziećmi i wnukami niezapomnianych chwil w teatrze. Podarujcie Państwo swoim pociechom bilety na „Emocjałki” lub „W pustyni i w puszczy 3” jako prezenty na Dzień Dziecka. Zapraszamy do wspólnego świętowania! – zachęca Piotr Półtorak, Dyrektor Teatru Dramatycznego.

 

Po przedstawieniach na dzieci będą czekały dodatkowe atrakcje: wspólne malowanie oraz okazja do zrobienia pamiątkowych zdjęć, także z aktorami. Bilety na wszystkie spektakle dostępne są w Kasie Teatru oraz w sprzedaży internetowej: www.bilety.dramatyczny.pl