Walentynki w Teatrze

Walentynki w Teatrze

Zapraszamy do spędzenia tegorocznych Walentynek w Teatrze Dramatycznym!
 
Z myślą o Widzach, którzy chcieliby przeżyć wyjątkowe chwile w towarzystwie ukochanej osoby, przygotowaliśmy dwie propozycje na dwa weekendy: „Romea i Julię” Williama Szekspira w reżyserii Katrzyny Deszcz oraz „Ławeczkę” Aleksandra Gelmana w reżyserii Mateusza Przyłęckiego.
 

„Romeo i Julia” to najsłynniejsza historia miłości, jaką zna świat. Miłości cudownej, szalonej, czystej i wzniosłej.
A zarazem opowieść Szekspira to skondensowane do granic możliwości studium nieposkromionych emocji: nienawiści i pogardy, miłosnych wzlotów i bezmyślnych morderstw, mądrości i cynizmu, idealizmu i hipokryzji. Nastolatkowie, Julia i Romeo, w ciągu zaledwie kilkudziesięciu godzin,
z dzieciaków stają się głęboko doświadczonymi przez los dojrzałymi ludźmi. Ich dramat przemienia wszystkich: rodziców, przyjaciół, duchownych. Na jak długo? „Miłość, to nie igraszka czasu” pisze Szekspir w jednym ze swych sonetów.

Spektakl możecie Państwo obejrzeć: 11 i 12 lutego o godz. 16.00 oraz 14 lutego o godz. 19.00.

„Ławeczka”– Ona i on. Po przejściach. Zaplątani w swoją przeszłość, w swoje lęki i niespełnione marzenia. Coraz bardziej nieufni. Coraz mniej pewni siebie. Wciąż jednak spragnieni miłości. Co tym razem wyniknie z ich spotkania? Co wybierze ona? Co wybierze on?
Pokazy przedstawienia odbędą się 18 i  19 lutego, o godz. 19.00.
 
Bilety dostępne są w Kasie Teatru oraz w sprzedaży internetowej.