Wakacyjne teatralia

Wakacyjne teatralia

Zapraszamy do udziału w warsztatach teatralnych prowadzonych przez aktorów naszego teatru: Agnieszkę Możejko-Szekowską oraz Bernarda Banię.

Zostajesz na wakacje w Białymstoku?
Jesteś w wieku 11 – 15 lat?
Chcesz ciekawie i aktywnie spędzić czas?
Masz artystyczne zainteresowania?
Lubisz poznawać nowych, ciekawych ludzi?
Chcesz spróbować swoich sił na scenie?

Te warsztaty to idealna propozycja dla Ciebie!

Jeśli wcześniej nie występowałeś na scenie, dzięki tej wakacyjnej przygodzie nabierzesz również pewności siebie, pozbędziesz się tremy i doładujesz pozytywną energią! W ciągu tygodnia, 42 godziny fantastycznych wrażeń z pracy nad ciałem, tańcem, głosem, dykcją, emocjami i elementarnymi zadaniami aktorskimi, a wszystko to w wesołej, przyjaznej i lekko zwariowanej atmosferze! Ostatniego dnia, w niedzielę efekty pracy warsztatowej zostaną zaprezentowane zaproszonej publiczności!

Zajęcia prowadzą czynni zawodowo profesjonaliści z dużym doświadczeniem w pracy pedagogicznej:

Ciało, ruch, taniec: Dorota Baranowska

Tancerka Grupy Przejściowej. Założycielka grupy Towarzystwo Sztuki Surowej. Członek Podlaskiego Stowarzyszenia Tańca. Współpracuje ze Studiem Działań Kreatywnych „DanceOffnia” oraz Teatrem Kolegtyw. Laureatka wielu nagród zarówno jako tancerka, jak również za autorskie choreografie do spektakli. Stypendystka programu „Młodzi Twórcy” Prezydenta Miasta Białegostoku 2013 r.

 

Głos, dykcja, etiudy wokalno-aktorskie: Agnieszka Możejko-Szekowska 

Aktorka Teatru Dramatycznego w Białymstoku. Laureatka wielu konkursów wokalnych. Wieloletnia instruktorka warsztatów artystycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jurorka konkursów recytatorskich i teatralnych.

 

Emocje, wyobraźnia, elementarne zadania aktorskie: Bernard Bania

Aktor Teatru Dramatycznego w Białymstoku. W dorobku artystycznym ponad 60 ról teatralnych. W latach 1999 – 2007 asystent w Akademii Teatralnej przedmiotu interpretacja wiersza i prozy, zadania aktorskie. Pedagog z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu warsztatów teatralnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, m.in. od sześciu lat instruktor w ogólnopolskim programie „Lato w teatrze” organizowanym przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie. Juror konkursów teatralnych i recytatorskich.

Szczegółowe informacje na stronie: www.theatralescommodis.pl