WAKACYJNE TEATRALIA 2016

WAKACYJNE TEATRALIA 2016

Zostajesz na wakacje w Białymstoku?
Jesteś w wieku 11 – 16 lat?
Chcesz ciekawie i aktywnie spędzić czas od 11 do 24 lipca?
Masz artystyczne zainteresowania?
Lubisz poznawać nowych, ciekawych ludzi?
Chcesz spróbować swoich sił na scenie?
Te warsztaty to idealna propozycja dla Ciebie!!!

Jeśli wcześniej nie występowałeś na scenie, dzięki naszej wakacyjnej przygodzie nabierzesz również pewności siebie, pozbędziesz się tremy i doładujesz pozytywną energią! W ciągu dwóch tygodni 78 godzin fantastycznych wrażeń z pracy nad ciałem, tańcem, głosem, dykcją, emocjami i elementarnymi zadaniami aktorskimi, a wszystko to w wesołej, przyjaznej i lekko zwariowanej atmosferze!!! Ostatniego dnia, w niedzielę 24 lipca pokażemy efekty naszej pracy warsztatowej zaproszonej publiczności!!!

INSTRUKTORZY I ZAJĘCIA:

Monika Zaborska-Wróblewska – aktorka Teatru Dramatycznego w Białymstoku, uczestniczka wielu festiwali teatralnych w kraju i za granicą. Dyplomowany logopeda, instruktorka zajęć teatralnych dla dzieci i młodzieży z wieloletnim doświadczeniem. Zajęcia z dykcji, emisji i impostacji głosu. Indywidualna praca nad wadami artykulacyjnymi. Metoda focusingu w pracy nad uaktywnieniem zablokowanych miejsc w ciele, praca na charakterystycznością postaci scenicznej i improwizacjami aktorskimi.

Magdalena Łukasik-Tancerka – choreograf, instruktorka fitness. Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 4 lat. Zaczynając w latach 90′ od tańca nowoczesnego, przeszła przez wiele technik tanecznych, biorąc udział w licznych warsztatach w Polsce i za granicą (m.in dancehall, hip-hop, reggaeton, taniec współczesny, salsa, afro, jazz i inne) Tancerka białostockich musicali wystawionych w Polsce i za granicą, finalistka mistrzostw Polski w tańcu nowoczesnym. Na jej zajęciach uczestnicy pracować będą nad świadomością ciała, rytmiką, koordynacją ruchową, akrobatyką, a to wszystko w rytmach hip-hopu, reggae, jazzu i wielu innych technikach tanecznych.

Bernard Bania – od 1999 roku aktor Teatru Dramatycznego w Białymstoku. W dorobku artystycznym ponad 60 ról teatralnych. Uczestnik wielu festiwali teatralnych w kraju i za granicą. W latach 1999 – 2007 asystent na Wydziale Sztuki Lalkarskiej Akademii Teatralnej (interpretacja wiersza i prozy, zadania aktorskie). Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów teatralnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, między innymi sześciu edycji programu „Lato w teatrze” organizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Juror w licznych przeglądach teatralnych i recytatorskich. Emocje, dialog sceniczny, interpretacja tekstu i wszystkie inne składowe elementarnego warsztatu aktorskiego to zagadnienia nad którymi będą pracowali uczestnicy w trakcie zajęć.

TERMIN:
11- 24 lipca 2016

GODZINY ZAJĘĆ:
Od godziny 10.00 do 16.30

KOSZT:
760 PLN za 78 godzin zajęć

WIEK UCZESTNIKÓW:
11 – 16 lat

MIEJSCE WARSZTATÓW:
„SPODKI” Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury, ul. Św. Rocha 14

ZAPISY:
Zgłoszenia zawierające dane uczestnika (imię, nazwisko i wiek) oraz dane rodzica/opiekuna (imię, nazwisko i kontakt telefoniczny) prosimy przesyłać na adres: theatralescommodis@gmail.com w terminie do 30 czerwca 2016.

Po zgłoszeniu otrzymają Państwo wiadomość zwrotną z informacją dotyczącą szczegółów rekrutacji i płatności. W związku z indywidualnym charakterem zajęć liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu uczestnika decyduje kolejność wpłat.

KONTAKT – PYTANIA:

Pod adresem mailowym:

THEATRALESCOMMODIS@GMAIL.COM

lub telefonicznie: 600 317 959

Odwiedź nas na: WWW.FACEBOOK.COM/WAKACYJNETEATRALIA2016