TUczyTAMy – fotorelacja

TUczyTAMy – fotorelacja

Za nami cztery dni akcji miejskiej TUczyTAMy.

W czwartek (6 czerwca) aktorzy czytali m.in. w Urzędzie Miejski w Białymstoku, w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym, w Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, na wieży Ratusza, na przystankach oraz w świetlicy Stowarzyszenia „Droga”.

W piątek (7 czerwca) można ich było spotkać m.in. w Areszcie Śledczym, w Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, na Wydziałach: Historyczno-Socjologicznym i Filologicznym UwB, w Domu Pomocy Społecznej, przy rzeźbach „Maska” oraz „Podróż”, na przystanku przy ul. Lipowej, a także w Restauracji „Kawelin”.

W sobotę (8 czerwca) dziennikarze czytali dzieciom w Teatrze, a naszych aktów można było spotkać m.in. pod pomnikiem Ludwika Zamenhofa, na placu zabaw w parku Planty, w Ogrodzie Branickich oraz w ogródku Esperanto Cafe.

W ostatni dzień akcji TUczyTAMy, aktorzy czytali m.in. w Pijalni Czekolady E. Wedel w ramach „Bajkowych Poranków”, w centrum handlowym Atrium Biała, na wieży Ratusza, na balkonie Pałacu Branickich, w Akcent ZOO oraz w ogródku Kawiarni i Księgarni AKCENT.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji Bartka Warzechy oraz Michała Obryckiego.