Teatralna środa

Teatralna środa

Z myślą o wszystkich naszych Widzach, przygotowaliśmy niespodziankę. W środę, 1 lutego bilety na najbliższe pokazy spektakli „Trans-Atlantyk” oraz „Romeo i Julia” będzie można kupić w cenie 25 zł.

W najbliższy weekend: 4 i 5 lutego zapraszamy na „Trans-Atlantyk” Witolda Gombrowicza w reżyserii Jacka Jabrzyka. Jest to swoisty ‘pamiętnik’ autora z początku jego pobytu na emigracji w Argentynie. W spektaklu występują Justyna Godlewska-Kruczkowska, Ewa Palińska, Katarzyna Siergiej, Monika Zaborska-Wróblewska, Bernard Bania, Krzysztof Ławniczak, Patryk Ołdziejewski, Sławomir Popławski, Piotr Półtorak, Piotr Szekowski, Marek Tyszkiewicz, Franciszek Utko oraz gościnnie: Andrzej Kłak, Miłosz Pietruski i Karol Smaczny.

– „Trans-Atlantyk” to mój drugi spektakl stworzony przez trio Jabrzyk – Mikołajczyk – Kleppek. Tym razem dołączył do nich jeszcze Kuba Orłowski odpowiedzialny za warstwę muzyczną, która jest bardzo istotna w spektaklu. Reżyser i choreograf stawiają w pracy nad przedstawieniem bardzo mocny akcent na rytm, energię i autentyczność bijącą z aktorów, co po raz kolejny udziela się widzom. Mam nadzieję, że widownia, która odwiedzi Teatr Dramatyczny na najbliższych spektaklach, wejdzie w nasz świat i „w głowę” głównego bohatera, w której dzieją się dziwne. Czasem straszne, czasem śmieszne rzeczy, zaskakujące i „prawie szokujące”. Na pewno nie ma tutaj nudy. Zapraszam serdecznie do naszego świata – zachęca Piotr Szekowski, odtwórca roli Barona.

W kolejny weekend – 11 i 12 lutego, będziecie Państwo mogli zobaczyć „Romea i Julię”. Sztuka Williama Szekspira jest opowieścią o najsłynniejszej historii miłosnej, jaką zna świat. Miłości cudownej, szalonej, czystej i wzniosłej. Premiera spektaklu odbyła się w kwietniu 2016 r. Przedstawienie wyreżyserowała Katarzyna Deszcz. Choreografię stworzyła Karolina Garbacik. Obok aktorów Teatru Dramatycznego i tancerzy, na scenie pojawią się także gościnnie Urszula Chrzanowska, Michał Kamiński oraz Leszek Żukowski.

W środę, 1 lutego widzowie będą mogli kupić bilety w cenie 25 zł na pokazy „Trans-Atlantyku” (4 i 5 lutego o godz. 16.00) oraz „Romea i Julii” (11 i 12 lutego o godz. 16.00). Promocja będzie obowiązywała zarówno w Kasie Teatru, jak i w sprzedaży internetowej. Przy zakupie biletów on-line widzowie powinni wybrać bilet „teatralna_środa”.