Teatr na Podlaskich Targach Turystycznych

Teatr na Podlaskich Targach Turystycznych

W piątek – 17 maja startują Podlaskie Targi Turystyczne. To już ósma odsłona tej imprezy. Tym razem pod hasłem „Turystyka i Sport dla Wszystkich”.

Każda edycja targów wzbogacona jest o imprezy towarzyszące, które dodatkowo uatrakcyjniają to wydarzenie. Tegorocznym targom towarzyszyć będą m. in. obchody 50-lecia informacji turystycznej, inauguracja etapu regionalnego Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Certyfikat POT, Forum wiedzy o bocianie białym, prezentacja Armenii, Mołdawii i Gruzji -spotkanie z podróżnikiem,  seminaria, prezentacje sportowe i artystyczne, a także imprezy plenerowe na terenie kompleksu BOSiR: piknik sportowo-turystyczny, marsz z kijkami Nordic Walking, instruktarz wioślarski i żeglarski na terenie Ośrodka Sportów Wodnych „Dojlidy”,  wycieczki z przewodnikiem dla odwiedzających targi i wystawców.

Targi potrwają do niedzieli. Codziennie, między godz. 10.00 a 17.00, zapraszamy na nasze stoisko (nr 39), gdzie będziecie mogli Państwo zapoznać się z aktualną ofertą Teatru. W piątek o godz. 12.50 pojawi się także okazja do spotkania z naszymi aktorami.

Zapraszamy!

 Termin: 17-19 maja, godz. 10.00 – 17.00

Miejsce: Hala BOSiR (Lodowisko), ul. 11 listopada 28, Białystok

Wstęp wolny

Więcej informacji o targach – kliknij!