Sylwester z Teatrem Dramatycznym

Sylwester z Teatrem Dramatycznym

Zapraszamy widzów na wieczór sylwestrowy. Doskonałe towarzystwo, wyjątkowy nastrój oraz solidną dawkę humoru zapewni obsada spektaklu „Dekameron” w reżyserii Igora Gorzkowskiego.

 

Akcja przedstawienia „Dekameron” na podstawie książki Giovanniego Boccaccia toczy się w 1348 roku we Florencji. Szaleje tam dżuma, dlatego dziesiątka bohaterów postanawia opuścić miasto, aby skryć się przed zarazą. Uczestnicy wyprawy postanawiają umilić sobie wspólnie spędzony czas. Decydują się na zainscenizowanie dziesięciu historii. Wcielając się łącznie w ponad 50 postaci opowiedzą widzom o zdarzeniach pełnych miłości, zdrady, pragnień i rozterek serca.

 

Większa część tych opowieści ma charakter komediowy. Nie brak im pikanterii i frywolności.

 

– „Dekameron” to spektakl idealnie pasujący na Sylwestra: zabawny, pełen lekkości i dobrego humoru. Zapraszam do spędzenia ostatniego wieczoru w roku w towarzystwie aktorów Teatru Dramatycznego. Z pewnością zadbają oni o to, aby każdy z Państwa z odpowiednią energią i nastawieniem rozpoczął 2024 rok – mówi Piotr Półtorak, Dyrektor Teatru Dramatycznego.

 

Pokaz spektaklu sylwestrowego „Dekameron” odbędzie się 31 grudnia, o godz. 19:00, w Auli Wydziału Nauk o Edukacji Uniwersytetu w Białymstoku (ul. Świerkowa 20). W ten szczególny wieczór na widzów będzie czekała słodka niespodzianka.

 

Bilety w cenie 150 zł oraz 130 zł (dla emerytów i rencistów) dostępne są w Kasie Teatru oraz w sprzedaży internetowej: dramatyczny.pl. Rezerwacje biletów przyjmuje Dział Sprzedaży i Organizacji Widowni: tel. 85 74 99 185, e-mail: rezerwacje@dramatyczny.pl.