Świętuj z nami Międzynarodowy Dzień Teatru!

Świętuj z nami Międzynarodowy Dzień Teatru!

Zapraszamy wszystkich miłośników teatru do wspólnego świętowania. Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru przygotowaliśmy atrakcje skierowane do widzów.

 

 

W najbliższą środę, 27 marca, zapraszamy na spotkanie z aktorami, którzy przejdą Rynkiem Kościuszki oraz ulicą Lipową, aby wraz z mieszkańcami celebrować tegoroczne święto teatru. Akcja rozpocznie się o godzinie 12.00. Instytucja obdaruje tych, którzy podzielą się swoimi wspomnieniami czy historiami związanymi z wizytą w teatrze, drobnymi upominkami. Każdy, kto weźmie udział w wydarzeniu, będzie miał okazję do rozmowy z bohaterami spektakli Teatru Dramatycznego, a także wspólnego zdjęcia.

 

Ponadto przygotowaliśmy jeszcze jedną niespodziankę i kolejną możliwość spotkania z białostockimi aktorami. Tylko w środę, 27 marca, widzowie będą mogli kupić bilety w cenie 35 zł na spektakle: „Makbet” w reżyserii Grzegorza Suskiego oraz „Bóg mordu” w reżyserii Katarzyny Deszcz. Promocja dotyczy przedstawień, które będą grane w weekend 20-21 kwietnia. Tańsze bilety będzie można kupić zarówno w sprzedaży internetowej na stronie: dramatyczny.pl, jak również w Kasie Teatru przy ulicy Suraskiej 1.

 

– Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru przekazuję wszystkim twórcom i aktorom najserdeczniejsze życzenia – spełnienia artystycznego, nieprzerwanego zadowolenia, a pozostałym pracownikom instytucji teatralnych satysfakcji z wykonywanej pracy oraz spełnienia nie tylko w życiu zawodowym, ale również osobistym. Ponadto wszystkim widzom – mnóstwa niezapomnianych chwil spędzonych w teatrze – mówi Piotr Półtorak, Dyrektor Teatru Dramatycznego.

 

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru w niedzielę (24 marca) przed pokazem spektaklu „Chłopcy” w reżyserii Adama Biernackiego zostało odczytane specjalne orędzie przygotowane z okazji tego wyjątkowego święta. Autorem tegorocznej odezwy do ludzi teatru jest Jon Fosse.

 

 


Spektakl „Makbet” w reżyserii Grzegorza Suskiego zagramy:

 

 

 

Spektakl „Bóg mordu” w reżyserii Katarzyny Deszcz zagramy: