Kopciuszek

Autor ,

Kopciuszek

Autor ,

Dla Julii oraz jej ukochanego ojca najważniejszą wartością jest miłość, ale pewnego dnia, jedna decyzja wywraca ich dotychczasowe życie do góry nogami. Dom będący do tego momentu miejscem bezpieczeństwa i spokoju, zmienia się nagle nie do poznania. A wszystko to za sprawą czarnych charakterów – macochy oraz jej dwóch córek – które wydaje się, że są na dobrej drodze do zrealizowania swojego planu.

 

Dzięki scenografii i kostiumom widzowie przenoszą się do roku 1655. Aktorzy występujący w spektaklu tworzą prawdziwą magię i pomagają odkryć, co kryje się w ludzkim wnętrzu.

 

„Kopciuszek” to teatralna adaptacja baśni braci Grimm, która jest przeznaczona nie tylko dla dzieci, lecz także dla dorosłych, wszak jest to opowieść o miłości! A któż z nas nie lubi słuchać pięknych i wzruszających historii?

 

 

 

Realizatorzy:

Reżyseria

Scenografia i kostiumy

Ruch sceniczny

Recenzje

[...] warstwa muzyczna urzeka ucho. Aktorzy nucą zarówno wesołe piosenki, jak też śpiewają utwory zmuszające do refleksji. Naprawdę słucha się tego z miłą przyjemnością.

Czy jest to spektakl wart uwagi. Odpowiedź jest jednoznaczna – tak. Świadczy o tym zadowolenie najmłodszych widzów. Przecież to do nich adresowany jest spektakl. A jak wskazują gromkie oklaski, bardzo podoba się im „Kopciuszek".

Jakub Sosnowski - Kopciuszek po białostocku,

dziennikteatralny.pl, 29.10.2021 r.

Galeria