Się kochamy

Się kochamy

25 lutego, o godz. 19.00 zapraszamy na spektakl „Się kochamy”. Na scenie Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki wystąpią Edyta Olszówka, Lesław Żurek oraz Rafał Cieszyński.

Spektakl „Się kochamy” to opowieść o klasycznym trójkącie miłosnym, w którym to mężczyźni knują zaskakującą w skutkach intrygę. To znakomita farsa o przewrotności ludzkiej natury. Wspaniale napisane dialogi, humor rodem z najlepszych amerykańskich komedii filmowych – doskonała zabawa dla wszystkich tych, którzy nie boją się podążać za prawdziwym uczuciem!

Poznasz historię Harrego i Milta – dawnych przyjaciół ze szkoły. Jeden z nich stoi na przysłowiowej krawędzi, drugi skutecznie udaje zadowolenie z dotychczasowego życia. To idealny moment na życiowe zmiany. Właśnie ta dwójka wplącze Cię w przygotowaną przez nich intrygę, która, jak się później okaże, nie była najlepszym pomysłem. Czy nie będzie za późno na zadośćuczynienie błędów? Jaką rolę w tym wszystkim odegra kobieta?
Sztuka ta to zabawa znudzonych kochanków, a zarazem szansa dla tych, którzy nie raz stanęli już na krawędzi mostu miłosnej rozpaczy. To przede wszystkim niezwykła historia, którą każdy zna z własnego doświadczenia – a jeśli jeszcze nie zna – lepiej niech doświadczy jej tu i teraz, na scenie.

Szczegółowe informacje na www.siekochamy.com.pl i na www.aleteatr.com.pl

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego spektakl:


Autor:
Murray Schisgal

Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz
Występują: Edyta Olszówka, Lesław Żurek, Rafał Cieszyński

Scena: duża

Cena:
parter – 80 zł
balkon – 70 zł