„Seks nocy letniej” w ramach Coolturalnego Weekendu

„Seks nocy letniej” w ramach Coolturalnego Weekendu

W ostatni kwietniowy weekend (25 – 27 kwietnia) w Białymstoku ruszy niecodzienna akcja pt. Coolturalny Weekend. W kilkudziesięciu miejscach na białostockiej mapie instytucji oraz lokali kulturalnych – na czytelników Coolturalnego Białegostoku – będą czekały wyjątkowe atrakcje.

Białostoczanie skorzystają również z przygotowanych specjalnie na ten weekend promocji. Jest z czego wybierać, gdyż jak się okazuje kulturalna mapa Białegostoku dysponuje szerokim wachlarzem możliwości.  Ideą akcji jest uświadomienie mieszkańcom Białegostoku, że mieszkają nie tylko w pięknym miejscu, ale także bogatym w ciekawe wydarzenia kulturalne, o czym często zapominają sami zainteresowani.

– Cieszymy się, że do naszej akcji przystąpiło tak wiele instytucji i miejsc kojarzonych z kulturą. Osoby, które wsparły realizację Coolturalnego Weekendu jednoznacznie uważają inicjatywę za trafioną. Mamy nadzieję, że mieszkańcy Białegostoku nie zawiodą i skorzystają z ofert, które przygotowali organizatorzy – mówi Agnieszka Maliszewska, inicjatorka powstania portalu Coolturalny Białystok, a od 16 lat właścicielka najdłużej prowadzonej na Podlasiu Agencji PR First Communications.

Teatr Dramatyczny także przyłączył się do akcji.  Na hasło: „Coolturalny Białystok” w Kasie  Teatru będzie można kupić  bilety normalne w cenie biletów ulgowych na spektakl „Seks nocy letniej” Woody’ego Allena. Ilość promocyjnych biletów jest ogranicznona! Na widzów czeka pula  30 wejściówek  w cenie biletu ulgowego na spektakl sobotni (26.04) oraz taka sama ilość na spektakl niedzielny (27.04).

Więcej informacji o akcji – kliknij!