„Sąsiedzi” – dodatkowy spektakl

„Sąsiedzi” – dodatkowy spektakl

Szanowni Państwo!

W związku z ogromnym zainteresowaniem spektaklem „Sąsiedzi”, zapraszamy na dodatkowe przedstawienie, które odbędzie się 27 września 2016 roku, o godz. 19.00.

Bilety na spektakl dostępne są w sprzedaży internetowej (KUP BILET). Od wtorku, 20 września będzie je można zakupić także w  Kasie Teatru.

„Sąsiedzi” Andrzeja sadowskiego to psychologiczny, komediowy thriller rozgrywający się w realiach polskiej prowincji. To historia pewnego młodego małżeństwa, które porzuca miasto i wyprowadza się na wieś. Tak jak wielu „uciekinierów z miejskiej dżungli”, tak i oni, naiwnie marzą o szczęśliwym, prostym życiu, w zgodzie z naturą, na własny rachunek i w zwolnionym tempie. Lecz już od pierwszego dnia, życie zaczyna dyktować własne warunki, a krajobraz okazuje się o wiele piękniejszy niż niektórzy zamieszkujący go ludzie, których sposób bycia czy też zwyczaje i budowane od pokoleń relacje nie łatwo rozszyfrować i zrozumieć, a czasem wręcz jeszcze trudniej zaakceptować i stać się ich częścią. Bohaterowie trafiają w sam środek mrocznej i budzącej grozę tajemnicy, gdzie wszystko wygląda inaczej, niż jest w istocie.

Spektakl przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia.

Zapraszamy!