„SĄSIEDZI” – DODATKOWE SPEKTAKLE

„SĄSIEDZI” – DODATKOWE SPEKTAKLE

Szanowni Państwo!

W związku z ogromnym zainteresowaniem spektaklem „Sąsiedzi”, zapraszamy na dodatkowe przedstawienia, które odbędą się 14 października o godz. 20.30 oraz 15 i 16 października o godz. 16.30 zamiast przedstawienia „Cudowna”.

Bilety na spektakl dostępne są w sprzedaży internetowej (KUP BILET). Od wtorku, 4 października będzie je można zakupić także w Kasie Teatru. Jednocześnie przepraszamy wszystkich Widzów, którzy zakupili bilety na spektakl „Cudowna” i zapraszamy do Kasy Teatru w celu dokonania zwrotu biletów.

„Sąsiedzi” Andrzeja sadowskiego to psychologiczny, komediowy thriller rozgrywający się w realiach polskiej prowincji. To historia pewnego młodego małżeństwa, które porzuca miasto i wyprowadza się na wieś. Tak jak wielu „uciekinierów z miejskiej dżungli”, tak i oni, naiwnie marzą o szczęśliwym, prostym życiu, w zgodzie z naturą, na własny rachunek i w zwolnionym tempie. Lecz już od pierwszego dnia, życie zaczyna dyktować własne warunki, a krajobraz okazuje się o wiele piękniejszy niż niektórzy zamieszkujący go ludzie, których sposób bycia czy też zwyczaje i budowane od pokoleń relacje nie łatwo rozszyfrować i zrozumieć, a czasem wręcz jeszcze trudniej zaakceptować i stać się ich częścią. Bohaterowie trafiają w sam środek mrocznej i budzącej grozę tajemnicy, gdzie wszystko wygląda inaczej, niż jest w istocie.

Spektakl przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia.

Zapraszamy!