Repertuar na listopad i grudzień

Repertuar na listopad i grudzień

W zakładce „Repertuar” możecie już Państwo znaleźć informacje na temat spektakli, które będzie można obejrzeć w naszym Teatrze  w listopadzie oraz grudniu.

W najbliższych miesiącach planujemy dwie premiery: „Spragnionego” na podstawie książki „Dry” Augustena Burroughsa oraz „Migdały i rodzynki. Szkice białostockie” – przedstawienie realizowane w  ramach stypendium artystycznego Prezydenta Miasta Białegostoku.  W grudniu zapraszamy Państwa także na przedpremierowe pokazy „Czego nie widać” Michaela Frayna.

Ponadto na dużą scenę wracają spektakle „Antyhona” oraz „Tango Prohibicja”. W repertuarze znajdziecie Państwo także: „Guguły”, „Rewizor”, „Szalone nożyczki”, „Gąskę”, „Seks nocy letniej”, „Glany na glanc”, „Emigrantów”, „Shakespeare”, „Rozkłady jazdy” oraz  kultowe „Zapiski oficera Armii Czerwonej”. 4 listopada zapraszamy Państwa na specjalny pokaz spektaklu, po którym odbędzie się wieczór wspomnień o Andrzeju Jakimcu.

Informujemy także, że od 1 listopada zmienią się godziny pracy Kasy Teatru. Kasa będzie czynna od wtorku do soboty w godz. 14.00 – 20.00, w niedzielę w godz. 16.00 – 20.00 lub na godzinę przed spektaklem.