Propozycje repertuarowe na styczeń i luty

Propozycje repertuarowe na styczeń i luty

Znane i lubiane spektakle: „Boeing, Boeing”, „Pomoc domowa”, „Mayday”, „Wszystko w rodzinie”, skłaniające do refleksji „Autostrada” i „Motyle są wolne”, a także spektakl dla młodzieży „Kopciuszek” – to propozycje naszego Teatru na styczeń i luty. Bilety na wszystkie przedstawienia są już w sprzedaży.

 

Pomimo trwającego remontu siedziby głównej Teatru  prowadzimy aktywną działalność  artystyczną i edukacyjną. Gramy spektakle na scenach gościnnych Uniwersyteckiego Centrum Kultury, Kina Ton oraz w Auli Nauk o Edukacji Uniwersytetu w Białymstoku.

 

– Jest nam niezmiernie miło, że widzowie pomimo tych chwilowych trudności są z nami, korzystają z propozycji repertuarowych, jakie przygotowujemy specjalnie dla nich. Nasza wierna publiczność jest dla nas ogromnym wsparciem. – mówi Piotr Półtorak, Dyrektor Teatru.

 

W  styczniu i lutym widzowie będą mieli okazję zaczerpnąć dużej dawki humoru, oglądając teatralne hity wyreżyserowane przez Witolda Mazurkiewicza: „Boeing, Boeing”, „Pomoc domowa”, „Mayday”, „Wszystko w rodzinie” to przedstawienia, które nieustannie bawią białostocką publiczność.

 

W naszym repertuarze nie zabraknie również sztuk o poważniejszej tematyce, skłaniających do zadumy i refleksji.  Na scenę powróci grane od ponad  sześciu lat przedstawienie „Autostrada” w reżyserii Andrzeja Mastalerza. Święto zakochanych instytucja będzie celebrować spektaklem „Motyle są wolne” autorstwa Leonarda Gershe, w reżyserii Zbigniewa Lesienia.

 

Pod koniec lutego młodzież szkolna zapozna się z teatralną adaptacją baśni barci Grimm. Na spektakl „Kopciuszek” w reżyserii Justyny Zar zapraszamy także  rodziny. Widzowie będą mogli obejrzeć tę piękną opowieść o miłości podczas weekendowych seansów.

 

Różnorodny dobór tytułów sprawia, że w repertuarze każdy z pewnością odnajdzie coś dla siebie. Bilety na spektakle w cenie: 65 zł – normalny, 55 zł – ulgowy oraz 40 zł – studencki dostępne w kasie teatru (ul. Suraska 1) oraz w sprzedaży internetowej na stronie: dramatyczny.pl.

 

Dokładne terminy i informacje na temat lokalizacji można znaleźć w zakładce repertuar.

 

Zapraszamy!