Przyjaciel Teatru

Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku jest jedną z najstarszych i największych instytucji artystycznych na terenie województwa podlaskiego. Bogata historia modernistycznego budynku przy ul. Elektrycznej w Białymstoku sięga okresu przedwojennego. Od ponad 70 lat spektakle prezentowane na naszych scenach, bawią i wzruszają kolejne pokolenia widzów. W umiejętny sposób łączymy tradycję z nowoczesnością. W naszym repertuarze znajdują się zarówno sztuki z kanonu literatury polskiej oraz światowej, jak i spektakle związane z ciekawą historią oraz bogatą kulturą naszego województwa. Prowadzimy stałą współpracę z krajami Partnerstwa Wschodniego: Białorusią, Litwą, Ukrainą i Mołdawią.

 

 

Dbamy o jak najwyższą wartość artystyczną przygotowywanych przez nas spektakli, ponieważ odwiedzają nas przede wszystkim osoby zainteresowane kulturą wysoką. Naszymi odbiorcami są zarówno koneserzy sztuki wyższej, środowiska opiniotwórcze dziennikarzy, jak i studenci, młodzież oraz dzieci. W 2016 roku zagraliśmy blisko 300 spektakli, które obejrzało prawie 35 tysięcy osób. W poprzednim roku odnotowaliśmy ponad 100 tysięcy wejść na naszą stronę internetową, a ponad 10 tysięcy osób obserwuje nasz profil na Facebooku. Także ponad 10 tysięcy osób otrzymuje od nas cotygodniowy mailing z aktualną ofertą Teatru.

 

 

Z myślą o miłośnikach sztuki teatralnej, zainteresowanych także finansowym wsparciem naszej instytucji, przygotowaliśmy inicjatywę „Przyjaciel Teatru Dramatycznego”. Bogata tradycja, wieloletnie doświadczenie w zakresie współpracy z firmami oraz różnorodne oferty reklamowe sprawiają, że współpraca z nami może stanowić doskonałą okazję do zaprezentowania Państwa marki naszym widzom.

 

 

Partnerom Teatru oferujemy ekspozycję reklamy w siedzibie instytucji, w materiałach promocyjnych, a także szereg niestandardowych działań dostosowanych do potrzeb danej firmy. Jesteśmy otwarci na różnorodne formy współpracy. Chętnie dopasujemy nasze propozycje do Państwa potrzeb oraz oczekiwań.

 

 

Mamy nadzieję, że zechcecie Państwo dołączyć do grona Przyjaciół Teatru Dramatycznego.

 

 

W sprawach współpracy prosimy o kontakt z Działem Promocji i Pozyskiwania Funduszy:
85 74 99 163.