Pożegnaliśmy „Szalone nożyczki”

Pożegnaliśmy „Szalone nożyczki”

W niedzielny wieczór (2 czerwca) pożegnaliśmy spektakl „Szalone nożyczki”. Ostatnie przedstawienie było 155, zagranym na naszej scenie.

Premiera sztuki autorstwa Paula Pörtnera odbyła się 12 maja 2007 roku. Przedstawienie wyreżyserował Piotr Dąbrowski.  Scenografię do „Szalonych nożyczek” zaprojektowali Katarzyna Gabrat-Szymańska oraz Tomasz Szymański. Robert Leszczyński stworzył opracowanie muzyczne. W pierwszej obsadzie spektaklu grali: Agnieszka Możejko-Szekowska, Ewa Palińska, Krzysztof Ławniczak, Tadeusz Sokołowski, Marek Tyszkiewicz, Franciszek Utko oraz gościnnie – w roli Tonia Wziętego – Wojciech Wysocki. W kolejnych latach, do obsady spektaklu dołączyli Rafał Olszewski, Piotr Szekowski i Justyna Godlewska-Kruczkowska. W postać Tonia Wziętego wcielali się: Rafał Olszewski, Mateusz Witczuk i Sebastian Cybulski, który grał tę rolę do końca.

Serdecznie dziękujemy naszym widzom za to, że przez 12 lat „Szalone nożyczki” cieszyły się ich niesłabnącym zainteresowaniem. Gratulujemy twórcom spektaklu, realizatorom, a aktorom dziękujemy, że od 2007 roku dostarczali widzom mnóstwa emocji i doskonałej zabawy.

Dziękujemy także Partnerom finałowego wieczoru, firmom: Pigeon, Kontri, Fale Loki Koki i Herbaciany Zakątek.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji: