Oferta pracy – specjalista ds. komunikacji i promocji

Ogłaszamy nabór na stanowisko: Specjalista/ka ds. komunikacji i promocji

Miejsce pracy: Dział Komunikacji i Marketingu

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe – preferowane: komunikacja, marketing, dziennikarstwo lub filologia polska.
  2. Praktyczna znajomość nowoczesnych narzędzi komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.
  3. Biegłość w tworzeniu i redagowaniu tekstów oraz prezentacji o charakterze promocyjno-informacyjnym.
  4. Sprawne poruszanie się w obszarach social mediów i platform społecznościowych.
  5. Biegłość w obsłudze programów pakietu MS Office, w tym programów graficznych.
  6. Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, samodzielność, zmysł estetyczny, zdolności komunikacyjne.

Zakres obowiązków:

  1. Przygotowywanie angażującego contentu na stronie internetowej oraz kanałach social media.
  2. Kreowanie i obsługa wydarzeń teatralnych oraz okołoteatralnych na profilu FB.
  3. Prowadzenie profilu Teatru na Instagramie.
  4. Bieżąca aktualizacja treści strony www na podstawie otrzymanych materiałów.
  5. Opracowywanie form i koncepcji przedsięwzięć artystycznych podejmowanych przez Teatr.
  6. Tworzenie projektów graficznych docelowo publikowanych na stronie www, profilach w mediach społecznościowych oraz portalach partnerów Teatru.
  7. Realizacja działań z zakresu Public Relations – budowanie pozytywnego wizerunku Teatru.
  8. Koordynacja przygotowywania wydawnictw teatralnych np. repertuarów, ulotek, plakatów oraz innych materiałów promocyjnych.
  9. Koordynowanie dokumentacji fotograficznej, rejestracji video oraz wsparcie w realizacji trailerów reklamowych nowych produkcji teatralnych.
  10. Organizacja imprez towarzyszących spektaklom oraz innym wydarzeniom.
  11. Dystrybucja materiałów informacyjnych Teatru.
  12. Dbanie o jakość i terminową realizację wykonywanych zadań.
  13. Aktywny udział w życiu Teatru oraz działaniach inicjowanych przez Teatr, w tym:
  14. – uczestnictwo w próbach i przedstawieniach
    – pełnienie dyżurów podczas innych wydarzeń organizowanych przez Teatr
    – analiza bieżącego repertuaru Teatru oraz śledzenie granych i będących w przygotowaniu przedstawień

Oferujemy:

  1. Stabilne zatrudnienie.
  2. Pracę w zaangażowanym zespole.

Wymagane dokumenty:

  1. Życiorys /CV/ z uwzględnieniem dokładnego przebiegu dotychczasowej pracy zawodowej wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach składanych w związku z naborem, dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji i potwierdzeniem zapoznania się z klauzulą informacyjną stanowiącą załącznik do niniejszego ogłoszenia.
  2. Dokumenty poświadczające posiadane wykształcenie.
  3. Dokumenty poświadczające posiadane kwalifikacje.
  4. Oferty (z podanym adresem i numerem telefonu kontaktowego) należy złożyć w kopercie z dopiskiem „Nabór na stanowisko Specjalista/ka ds. komunikacji i promocji ” w Sekretariacie Teatru, w godz. od 8.00 do 15.00 lub przesłać listem poleconym na adres: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku, ul. Branickiego 15, 15-085 Białystok do 10 listopada br.

Klauzula informacyjna – kandydaci do pracy

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO), informuje się, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych Pani/Pana danych osobowych (dalej ADO) jest Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku z siedzibą przy ul. Elektrycznej 12, 15-080 Białystok,
  2. Kontakt z ADO możliwy jest pod adresem: ul. Elektryczna 12, 15-080 Białystok,
    85-74-99-198, e-mail sekretariat@dramatyczny.pl,
  3. Inspektor Ochrony Danych powołany przez ADO jest dostępny pod adresem email: iod@dramatyczny.pl, nr telefonu 85-74-99-198
  4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, w celu przeprowadzenia rekrutacji
  5. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów lub na podstawie umowy o powierzeniu przetwarzania danych
  6. Pani/Pana dane nie będą przekazane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej
  7. Dane osobowe będą przechowywane przez czas trwania rekrutacji, nie dłużej niż do czasu cofnięcia zgody
  8. Ma Pani/Pan prawo do żądania od ADO dostępu do swoich danych osobowych i ich sprostowania. W przypadkach określonych przepisami prawa przysługuje Pani/Panu prawo żądania usunięcia danych osobowych, żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych, a także prawo do przenoszenia danych osobowych.
  9. Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, co nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  10. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  11. Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym i jest Pani/Pan obowiązany do podania danych, a niepodanie danych uniemożliwia przeprowadzenie procesu rekrutacji z Pani/Pana udziałem
  12. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany przy podejmowaniu decyzji, w tym nie będą profilowane.