Obejrzyj „Motyle są wolne” przedpremierowo!

Obejrzyj „Motyle są wolne” przedpremierowo!

Z myślą o naszych wiernych sympatykach przygotowaliśmy specjalną propozycję.

[Edit: Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Mamy już komplet widzów.]

 

50 osób, które wyślą maila na adres: rezerwacje@dramatyczny.pl, będą mogły obejrzeć spektakl „Motyle są wolne” w trakcie próby generalnej.

 

Sztuka „Motyle są wolne” napisana przez Leonarda Gershe, w latach siedemdziesiątych XX w, w Nowym Jorku, gdzie toczy się akcja utworu, przez samego autora określana „komedią sentymentalną”, opowiada historię niepełnosprawnego chłopaka Dona, który w wynajętej kawalerce na Manhattanie po raz pierwszy próbuje samodzielnego życia, z dala od apodyktycznej matki. Kiedy poznaje swą ekscentryczną sąsiadkę o dość pogmatwanej przeszłości, początkującą aktorkę Jil, jego poukładany świat zostaje kompletnie zburzony.

 

To wzruszająca historia dziwnej i trudnej miłości, pełna humoru i niespodziewanych zwrotów akcji dla młodych i starszych, mająca dostarczyć przede wszystkim rozrywki. Jej głównym atutem są świetnie napisane dialogi. Opowiedziana w konwencji komedii romantycznej, z lekkością i dowcipem, niesie z sobą również głębokie przesłanie, zwracając uwagę na istotne społeczne problemy ludzi borykających się z niepełnosprawnością.

 

Premiera przedstawienia w reżyserii Zbigniewa Lesienia odbędzie się już w najbliższy piątek, o godz. 19.00. Na próbę generalną zapraszamy już w środę (15 maja). Godzina zostanie podana w wiadomościach zwrotnych.