Modny Białystok Pomaga

Modny Białystok Pomaga

Pokazy mody, metamorfozy, mistrzowskie popisy fryzjerstwa i makijażu, a do tego recital, wystawa i licytacje. A wszystko to w szczytnym celu. Dochód z imprezy pomoże w budowie kolejnego „Bajkowego Pokoju”, które tworzy Fundacja „Pomóż Im”, prowadząca jedyne w regionie Domowe Hospicjum dla Dzieci. Mowa o najnowszej edycji projektu „Modny Białystok Pomaga”, która odbędzie się w niedzielę 20 marca w Teatrze Dramatycznym.

„Modny Białystok Pomaga” to unikalne przedsięwzięcie, które tworzą ludzie związani ze światem mody, sztuki i mediów. W projekt w szczególny sposób zaangażowana jest Ambasador Fundacji „Pomóż Im” – projektantka Elwira Horosz. Ale nie tylko ona. Nad produkcją wydarzenia pracuje szereg młodych, kreatywnych i nieprzeciętnie zdolnych osób. M.in. Piotr Mordas – stylista fryzur, Przemysław Sejwa, fotograf Michał Obrycki czy Anna Sass – wizażystka.

W programie tego wyjątkowego artystyczno – modowego show nie zabraknie okazji do tego, aby obcować z prawdziwym haute couture, najnowszymi trendami w designie i stylizacji. Ale nie tylko. Zaplanowano również wernisaż fotograficzny pod hasłem ”Po prostu miłość”. Całość zwieńczy zaś występ utalentowanej wokalistki Kasi Garłukiewicz.

Podczas show będzie również można również wziać udział w loterii fantowej. Gdzie do zdobycia będą min. vochery na sesje fotograficzne, usługi fryzjerskie, bilety do kina, teatru, kolacje w restauracjach itd. Lista ciągle jest uaktualniana!

Dochód z imprezy trafi do Fundacji „Pomóż Im”. Dzięki zebranym środkom będzie szansa na remont kolejnego „Bajkowego Pokoju” – a może – i bajkowych pokoi – o ile uda się zebrać odpowiednią sumę. Możliwości do tego, aby włączyć się w pomoc finansową będzie przy tym sporo. Oprócz dochodu z biletów – koszt wejściówki to 20 złotych (wejściówki – cegiełki do nabycia w  Teatrze Dramatycznym), zostanie zorganizowana również licytacja wspaniałego, wielkiego tortu oraz loteria fantowa.

„Modny Białystok Pomaga” – niedziela, 20 marca, początek o godzinie 16.00, Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku.

Patronat medialny oraz wsparcie eventu zapewnia nam Paweł Zmitrowicz. Zaglądajcie na jego blog, intstagram i snapchat.

https://www.instagram.com/pawel_official/

Partnerami wydarzenia są: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku, Słomiński – Mordas „Fryzjer & Barbershop”, Michal Obrycki Foto, Elwira Horosz, Studio Wasabi, Anna Sass, Fikoland, Tortova by Aga, Drukarnia Barwa.