Koncert Dawida Podsiadło

Koncert Dawida Podsiadło

Jeden z najciekawszych i najbardziej oczekiwanych debiutów w Polsce. Głos, który od pierwszych dźwięków intryguje i nie daje o sobie zapomnieć. Dawid Podsiadło wystąpi przed białostocką publicznością 4 października o godz. 20.00 na dużej scenie naszego Teatru.

Jego debiutancka płyta pt. „Comfort and Happiness” ukazała się na rynku 28 maja i już 3 dni po premierze wyprzedano w sklepach pierwszy jej nakład. Album wszedł także na listy bestsellerów sklepów internetowych i okupuje czołowe miejsca w sklepach prowadzących sprzedaż digitalową np. Deezer, iTunes czy EMPIK. W niezwykle krótkim czasie album osiągnął status platynowej płyty i zadebiutował na pierwszym miejscu ogólnopolskiej listy sprzedaży  OLiS (Oficjalna Lista Sprzedaży ZPAV)! Liczba słuchaczy i fanów nadal rośnie!

Na swojej debiutanckiej płycie nie tylko daje popis swoich możliwości wokalnych, ale także dowodzi, jak znakomicie radzi sobie w roli kompozytora i tekściarza! W pracę nad płytą zaangażowali się znakomici twórcy i muzycy. Współkompozytorem piosenek i producentem muzycznym płyty jest Bogdan Kondracki (znany ze współpracy m.in. z Anią Dąbrowską, Łukaszem Zagrobelnym, Moniką Brodką i Noviką), a pod tekstami dwóch polskojęzycznych piosenek podpisała się Karolina Kozak.  Singiel  „Trójkąty i kwadraty” – ponad 2.7 miliona odsłon na kanale youtube.

Jego koncert na Heineken Open’er Festival 2013 przeszedł do historii jako jeden z najlepszych występów otwierających festiwal. Na koncercie – Tent Stage – w pierwszym dniu festiwalu o godzinie 17.00 było ponad 8 tysięcy widzów!

4 października Dawid Podsiadło zaśpiewa w naszym Teatrze. Bilety na to wydarzenie w cenie 40 zł można rezerwować telefonicznie, pod numerami: (85) 74 99 185 oraz (85) 74 99 184. lub zakupić w Kasie Teatru.

Zapraszamy!

Dawid Podsiadło na Facebook’u – kliknij!